Кредит готівкою в Білій Церкві

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит під заставу нерухомості в Білій Церкві

Щоб отримати кредит в Білій Церкві, необхідно вибрати оптимальний варіант оформлення позики серед доступних на ринку кредитування. Якщо ви готові збирати пакет документів, шукати поручителя і озвучувати цілі, для яких плануєте використовувати гроші, можна звернутися в банк.

Крім довідки про доходи може знадобитися інформація про стаж роботи, посада, телефонні номери колег, роботодавців і родичів. Якщо ви розвиваєте власний бізнес або надаєте бухгалтерські послуги, ймовірність схвалення заявки на кредит знижується. Не менш складно отримати велику суму в банку самозайнятим фахівцям, а також жінкам у декретній відпустці.

Але навіть якщо у вас є всі необхідні підтвердження з офіційного місця роботи, немає гарантії того, що банк оформить позику. Банківські працівники зобов’язані ретельно перевіряти кредитну історію, і часом по абсолютно несуттєвим причинам рішення організації виявляється негативним. У складній фінансовій ситуації, коли велика сума грошей потрібна терміново, оптимальною альтернативою банківському кредиту є позика у приватної особи.

Які вимоги до позичальників пред’являють приватні кредитори?

Приватні кредитори видають гроші під заставу автомобіля або нерухомості. Самим поширеним типом кредитування є другий варіант. Розглянемо вимоги до позичальника, який має намір взяти кредит готівкою або онлайн в Білій Церкві.

  1. Позичальник повинен бути повнолітнім. Паспорт, а також ідентифікаційний номер – обов’язкові документи, які потрібно надати для оформлення угоди.
  2. Потрібно запропонувати заставу у вигляді ліквідної нерухомості – житлового чи комерційного, технічного приміщення, його частини або земельної ділянки.
  3. Ви повинні бути власником нерухомості, яку хочете закласти для отримання грошових коштів. В іншому випадку необхідний документальний дозвіл власника.
  4. Перед визначенням термінів, процентної ставки і позики, яку може отримати позичальник, йому необхідно викликати на об’єкт оцінювача. Розмір кредиту може складати до 80% від суми, озвученої оцінювачем.

Компанія CREDIT видає кредити фізичним та юридичним особам, незалежно від кредитної історії позичальника і цілей використання коштів. Щоб оформити кредит в Білій Церкві, зв’яжіться з нами за номером, вказаним на сайті, або в месенджері.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Білій Церкві

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.