Де терміново взяти гроші в кредит?

У певні періоди життя практично у кожного виникає питання, де терміново взяти гроші в кредит. В умовах кризи завдання стає особливо актуальною, і все більше кількість людей хочуть отримати гроші від приватної особи. Іноді інвестором, що надав матеріальну підтримку в скрутні часи, стає родич або друг. Багато побоюються звертатися до знайомих, і тому є маса причин.

  • По-перше, в даній ситуації є ризик зіпсувати свою репутацію, уславитися незабезпеченим, навіть неплатоспроможним.
  • По-друге, іноді приводом для пошуку великої суми ні з ким не хочеться ділитися, наприклад, якщо мова йде про необхідність погасити велику кількість банківських боргів і розстрочок.
  • По-третє, навіть самі добрі стосунки можна зіпсувати борговими зобов’язаннями. І колега по роботі або родич може несподівано зажадати повернути позичену суму, навіть якщо спочатку домовлялися про зовсім інші терміни.

Якщо вам дуже потрібні гроші, але ви не знаєте, де дістати велику суму, визначте оптимальний для себе варіант фінансування з двох найпопулярніших і доступних – банківська позика або приватне кредитування. Щоб терміново отримати гроші в банку, вам потрібно заздалегідь зібрати величезну кількість документів, що підтверджують вашу платоспроможність і сумлінність. Будьте готові до того, що вашу кредитну історію ретельно перевірять, і запит на кредитування може бути відхилений.

У разі звернення до приватного кредитору вам належить закласти майно. Цей шлях набагато простіший, оскільки ймовірність видачі грошей на руки або на карту дуже велика. Ви не залежите від свого кредитного минулого або інших людей, наприклад, роботодавців.

Варіант оптимальний для самозайнятих фахівців, жінок у декретній відпустці, підприємців. Банки неохоче співпрацюють з клієнтами з перерахованих категорій, а ось кредитор, який є фізичною особою, не має забобонів, що стосуються статусу і рівня доходів потенційного позичальника.

Плюси і мінуси приватного кредитування

Деякі інвестори видають гроші виключно під заставу нерухомості. Вам доведеться запропонувати кредитору в якості забезпечення по кредиту житлове або комерційне, промислове або технічне приміщення, також підійде ділянка землі або окремі кімнати, оформлені в БТІ. Конкретні вимоги до нерухомого майна залежать від організації, в яку ви плануєте звернутися.

У чому полягають переваги оформлення кредиту від приватної особи?

  1. Позичальнику не потрібно збирати великий пакет документів. В більшості випадків досить паспорта, ІПН, технічної документації на закладений об’єкт, а також підтвердження права власності та прописки.
  2. Страховка, приховані комісії, нотаріус і оцінювач нерухомості – на цьому можна заощадити. Приватне кредитування найчастіше не передбачає додаткових внесків і присутність третіх осіб, а оцінку заставленого майна безкоштовно проводить фахівець організації, в яку ви звертаєтеся за фінансуванням.
  3. Приватний кредит – можливість дійсно в терміновому порядку отримати значну суму грошей. Часом видача грошей здійснюється в день звернення претендента на позику. А для того, щоб дізнатися, чи схвалив кредитор ваш запит, знадобиться в середньому 10 хвилин.
  4. Інвестори, які володіють капіталом для видачі грошей в борг під відсоток, не змушують своїх клієнтів звітувати перед ними про те, на що будуть витрачені отримані кошти. Для кредитора в даному випадку важлива тільки платоспроможність позичальника, і єдиним її підтвердженням є ліквідна нерухомість.

Серед мінусів можна відзначити те, що на ринку приватного кредитування є шахраї, які беруть передоплату, зникаючи після її отримання, або просто не вказують всі умови угоди заздалегідь. На жаль, це явище впливає на громадську думку про приватне інвестування під відсоток. Іноді люди не довіряють кредиторам через стереотипи та чутки.

Якщо ви хочете убезпечити себе і свої кошти, звертайтеся в перевірену мікрофінансову організацію. Її присутність в інтернеті, наявність договору або розписки в процесі укладання угоди, інформаційна підтримка клієнтів – все це є підтвердженням чесності компанії.

В якості застави можна використовувати нерухомість – будинок, квартиру, кімнату або ділянку землі, приміщення під бізнес та ін. Якщо ви володієте кількома об’єктами, вибір того, що саме закласти для оформлення позики, залишається за вами. Але навіть якщо ви маєте право власності лише на своє житло, в якому прописані, вам не доведеться з’їжджати, щоб використовувати приміщення в якості застави. Протягом всього періоду погашення заборгованості будинок або квартира залишається у вашому розпорядженні.

Варто відзначити, що саме приватне кредитування дозволяє отримати велику суму грошей в міжнародній валюті – аж до 50 тис. доларів. Терміни погашення при цьому комфортні для обох сторін угоди. Якщо вартість заставленого майна дозволяє, ви зможете гасити борг протягом декількох років, процентна ставка при цьому може бути досить вигідною – від 3%. Кредитування є в будь-якому місті України, незалежно від вашого місця роботи, сімейного стану та інших нюансів.

Саме такі умови пропонує небанківська фінансова організація Credit96.  Ми працюємо на ринку приватного кредитування фізичних і юридичних осіб з 2000 року і знаємо, де терміново взяти гроші в кредит під заставу нерухомості.