Кредит без довідок під заставу

Кредит без довідок під заставу

Матеріальні труднощі часто змушують людей звертатися за допомогою до знайомих, родичів, які можуть позичити потрібну суму на певний термін. Головний мінус такого рішення фінансової проблеми полягає в тому, що якими б хорошими не були відносини позичальника і позикодавця, останній може в будь-який момент зажадати гроші назад. Це призводить не тільки до ускладнення грошової проблеми, але і до необоротного погіршення відносин між людьми, які уклали неофіційну угоду.

Популярна і, на перший погляд, надійна альтернатива – оформлення банківської позики.

Чому кредит в банку – рішення не для всіх?

  • Банк, який виступає кредитором, обов’язково зажадає довідку про доходи. 
  • Винятком можуть бути мікропозики. Якщо вам потрібна сума в кілька тисяч доларів, слід заздалегідь підготувати великий пакет документів, включаючи підтвердження заробітної плати на постійному місці роботи.
  • В деяких випадках позичальнику також потрібно надати інформацію про свою посаду, стаж, сімейний стан, наявність дітей. Відповіді на більшість запитань співробітника банку мають підтверджуватися відповідними документами.
  • Щоб дізнатися рішення кредитора, знадобиться деякий час.
  • Навіть в разі схвалення гроші не завжди можна отримати одразу, а спосіб переказу часто вже не залежить від побажань позичальника.
  • Банк з більшою ймовірністю видасть споживчий кредит, чим оформить позику для бізнесу. На відміну від приватного кредитора, якого не цікавить те, як саме будуть використані кредитні гроші, банк може запросити інформацію про цілі кредитування.

Приватний інвестор видає гроші під заставу нерухомості або автотранспорту. Об’єкт, який виступає забезпеченням по кредиту, повинен бути ліквідним і пройти оцінку фахівцем. Найчастіше кредитні організації пропонують безкоштовну допомогу оцінювача, що дуже зручно і вигідно для обох сторін угоди.

Ще однією вигодою для позичальника є відсутність необхідності оплачувати послуги нотаріуса і витрачатися на додаткові внески, страхування.

Оптимальний варіант в такому випадку – взяти кредит під заставу нерухомості. Як правило, вартість застави дозволяє позичальникові одержати пристойну суму і погасити всі свої борги, які накопичилися протягом кількох років. Цей спосіб допомагає поліпшити кредитну історію і звільняє платника від зобов’язань перед кількома структурами, кожна з яких висуває свої умови, може підвищувати процентні ставки.

Закладена нерухомість може бути постійним місцем проживання людини, на яку оформлений кредит, або інших людей, в тому числі родичів, а також квартирантів. Таким чином об’єкт одночасно приносить позичальникові прибуток і служить гарантією його платоспроможності для приватного кредитора.

Де взяти кредит без довідки про доходи?

Звернувшись в небанківську фінансову установу, яка видає приватні кредити, ви можете отримати гроші готівкою або на картку без будь-яких довідок. Фізособи, які володіють капіталом для видачі позик під відсоток, не вимагають від своїх клієнтів надавати дані про офіційний дохід, в той час як банки можуть запросити інформацію, завірену роботодавцем.

Якщо ви використовуєте в якості застави нерухомість, підготуйте електронні копії наступних документів:

  1. Паспорт та ІПН.
  2. Довідку про місце прописки.
  3. Документацію, що підтверджує право володіння.
  4. Технічний план і т. д.

Незалежно від міста України, в якому ви проживаєте, а також від рівня доходів, ви можете оформити позику розміром від 5 до 50 тис. доларів на 0,5-5 років. Для цього вам необхідно бути власником нерухомого майна – наприклад, будинку або його частини, квартири, ділянки землі, приміщення технічного або промислового призначення.

Ми займаємося приватним кредитуванням з 2000 року. Щомісячна ставка по кредиту становить від 3,5%. Якщо вам потрібно в терміновому порядку одержати кредит без довідок під заставу нерухомого майна, зверніться в компанію Credit96.