Кредит в доларах

Більшість об’єктів нерухомості і транспортних засобів в Україні оцінюється в іноземній валюті. Забудовники пропонують покупцям купувати квартири і будинки в розстрочку з прив’язкою до курсу валюти США. Кредит в доларах дозволяє здійснити велику покупку без витрат на комісію при конвертації валюти в банку або обмінному пункті. Це надійний спосіб взяти гроші під відносно невеликий відсоток, який включає ряд переваг для позичальника.

  • Незалежність від курсу гривні, стабільність якої часто знаходиться під загрозою, в тому числі – в зв’язку з пандемією коронавируса.
  • Економія на обмінних операціях при оплаті туристичних путівок, а також при покупках за кордоном.
  • Відсоткова ставка в більшості випадків нижче, ніж для позик в національній валюті.
  • Нерухомість і автомобілі в Києві і інших містах України, як правило, представлені на сайтах із зазначенням ціни, вираженої саме в доларах. Наявність великої суми у валюті США дозволяє здійснити покупку швидко і максимально вигідно.

Все більша кількість дорогих і складних товарів і послуг оцінюються в доларах.

Фахівці в різних сферах встановлюють прайси не в національній валюті, перестраховуюсь від різних ризиків, пов’язаних зі змінами її курсу.

Що потрібно враховувати при оформленні доларового кредиту?

Незважаючи на популярність кредитів в доларах, такий спосіб отримання грошей передбачає ризики. Найчастіше вони пов’язані з кризою і інфляцією. Вивчивши всі нюанси оформлення кредиту в доларах, ви зможете запобігти їх і погасити кредит без зайвих витрат.

  • Інфляційні процеси, офіційні прогнози курсу долара до гривні як мінімум на найближчий рік. Різке підвищення цін безпосередньо впливає на складність погашення кредиту.
  • Наявність в договорі пункту про продовження терміну кредитування, «кредитні канікули».
  • Механізм захисту прав позичальників, прописаний в актуальному законодавстві.
  • Можливість дострокового погашення.
  • Можливі шляхи зниження ставки, наявність обов’язкових страховок і інших додаткових платежів.

Озброївшись інформацією, ви зможете зважити плюси і мінуси позики в доларах і зрозуміти, до якого кредитору варто звернутися.

Який спосіб кредитування вибрати?

Ви можете отримати велику суму в банку, мікрофінансовій організації або у приватного кредитора. Ще один варіант – позичити гроші у знайомої людини. Але звертаючись з проханням про матеріальну допомогу до родича або друга, будьте готові до виникнення напруги у відносинах.

Банківські організації видають кредити в доларах і євро в рідкісних випадках. Ймовірність отримання такої позики підвищується, якщо ви є представником фінансової компанії, яка видає співробітникам заробітну плату у відповідній валюті. Існують програми, в рамках яких ставка залежить від курсу долара. При цьому дають таку позику далеко не кожному.

Щоб уникнути втомлюючого очікування схвалення заявки і складного процесу оформлення, зверніться до приватного інвестора. Ви можете взяти в борг будь-яку суму до $ 50 000 у приватної особи. Для цього необхідно запропонувати заставу – приміщення або ділянку, що знаходиться у вашій власності.

Для погашення заборгованості у вас буде достатньо часу – від 6 місяців до 5 років. Точні терміни і ставка залежать від вартості застави, яку наш оцінювач визначає безкоштовно під час виїзду на об’єкт. Для отримання кредиту в доларах США під заставу нерухомості зв’яжіться з менеджером компанії CREDIT.