Кредит з поганою кредитною історією під заставу нерухомості

Кредит з поганою кредитною історією під заставу нерухомості є оптимальним способом отримання грошей в екстреній ситуації для потенційного позичальника, якого банки включили в «Чорний список». Останній є інструментом фінансових установ, який відображає перелік порушників умов кредитних договорів. На кожного клієнта заводиться свого роду особиста справа, яка регулярно оновлюється і доступна до вивчення фінансовим організаціям.

Не завжди претенденти на позики, яким банки відмовляють у зв’язку з нібито зіпсованою кредитною історією, є дійсно неплатоспроможними. 

За якими критеріями банки визначають клієнтів з поганою кредитною історією?

  1. Заборгованість по кредиту, ігнорування термінів, встановлених сторонами угоди і прописаних в договорі.
  2. Системні невиплати, тобто повторювані прострочення платежів більш ніж на 5 днів.
  3. Невеликі відступи від правил, наприклад, запізнення з щомісячним внеском по розстрочці на 1-5 днів.

Навіть одне мінімальне порушення може стати причиною попадання в базу неблагонадійних позичальників. Щоб не витрачати свій час на тривале очікування рішення банку у відповідь на запит на оформлення позики, зверніться до приватної особи, що видає кредити.

Які документи потрібні для отримання кредиту?

Щоб приватний інвестор видав вам необхідну суму грошей, необхідно пред’явити йому мінімальний пакет документів:

  • Паспорт та ІПН.
  • Звіт про підтвердження права власності на об’єкт нерухомості.
  • Довідку про прописку.
  • Технічну документацію, яка відображає ключові характеристики нерухомого майна.

У разі звернення до банківської структури необхідно заздалегідь підготувати великий набір документів, включаючи довідку про доходи від роботодавця. Не кожен може отримати її, особливо, якщо веде свій бізнес або тимчасово не працює через особисті причини.

Відсутність повного пакета документів, неможливість попросити про допомогу співпозичальника або поручителя, а головне, погана кредитна історія – все це позначається на прийнятті рішення кредитора, яке в підсумку може виявитися негативним. Щоб уникнути подібного результату вивчіть перелік вище, підготуйте необхідні папери і сміливо звертайтеся до приватного інвестора.

Приватне кредитування – альтернатива банківським кредитам на фінансовому ринку нашої країни. Все, що потрібно для отримання грошей в борг – наявність квартири, будинки, дачі або іншого ліквідного нерухомого майна, яке може бути використане як застава.

Як позбутися від вердикту «погана кредитна історія»?

Відомо, що на споживчі кредити частина людей витрачає більше 50% від своїх доходів.

Далеко не кожен може здолати кілька великих позик, що накопичилися за кілька років. Якщо не розрахувати свої сили, можна назавжди залишитися в бюро кредитних історій як недобросовісний платник. Щоб відновити бездоганну репутацію позичальника, необхідно довести свою платоспроможність, погасивши всі борги.

Для погашення величезної кількості кредитів, розстрочок і навіть особистих боргів, достатньо оформити єдиний кредит від фізособи. Для приватного інвестора гарантією повернення вкладень коштів є закладений об’єкт, яким позичальник має повне право розпоряджатися на свій розсуд. Дозволено жити в закладеному будинку або квартирі, заселяти в житло квартирантів, реєструвати в ньому родичів або навіть вести бізнес. Вартість нерухомості визначається професійним оцінювачем.

Приватна особа, яка видає кредити, отримує вигоду у вигляді відсотків. Його не цікавить те, в яких цілях позичальник використовує отримані гроші. Єдиний мінус даного типу кредитування полягає в тому, що злісні неплатники ризикують залишитися без закладеної нерухомості, так як фінансова організація має право за рішенням суду продати майно. Йдеться про крайні заходи, що трапляються дуже рідко.

Кожен кредитор висуває свої вимоги до нерухомості – від відсутності аварійного стану до матеріалу стін і поверховості. В окремому порядку визначаються такі умови, як терміни, ставка, максимальна сума.

Щоб дізнатися, як отримати кредит з поганою кредитною історією під заставу нерухомості, зв’яжіться з менеджером компанії Credit96.