Кредит з просрочками і поганою кредитною історією

Де взяти кредит з поганою кредитною історією у приватної особи?

Кредитна історія – це дані про всі кредити позичальника і своєчасність їх виплати в хронологічному порядку. Таке «досьє» доступне всім банківським установам та є підмогою для рішення про чергову позику для клієнта. Дуже складно взяти кредит з поганою кредитною історією. У приватної особи отримати велику суму набагато простіше, ніж при зверненні в банк.

Інвестори і небанківські організації не мають доступу до кредитного бюро України, де фіксуються всі оформлені позики і інформація про погашення заборгованості кожним громадянином. Приватних кредиторів не цікавить ця інформація, для них важлива лише гарантія повернення коштів під відсоток у вигляді застави.

В якості забезпечення по приватному кредиту може виступати нерухомість або автомобіль. Наявність у власності нерухомого майна, наприклад, квартири або будинку, ділянки землі, дозволяє власнику взяти в борг максимальну суму. Адже саме від вартості об’єкта залежать умови кредитування.

Як формується кредитна історія?

Якщо раніше ви користувалися послугами одного банку, але згодом вирішили звернутися в інший через те, що вам відмовили у видачі кредиту, будьте готовими до того, що відповідь нового кредитора також буде негативною. Справа в тому, що велика частина банків обмінюється інформацією про виплату кредитів своїми клієнтами з одними і тими ж кредитними бюро.

Збір даних про потенційного позичальника допомагає банку вирішити, чи видавати йому кредит, і якщо так, то яку суму і на який термін. Якщо записи в кредитній історії підтверджують платоспроможність і сумлінність людини, наприклад, за весь період обслуговування банком клієнт ні разу не запізнився з оплатою розстрочки, то і наступна угода буде оформлена без проблем.

Банк-кредитор може мати у своєму розпорядженні всю інформацію про ваші платежі, включаючи дати оформлення позик і розстрочок, кількість прострочень і залишок боргу за кожним кредитом.

Це неприємне для позичальника явище абсолютно законне, оскільки підписання будь-якого кредитного договору передбачає згоду на доступ до подібної інформації і її обробку.

Що може стати причиною вердикту «погана кредитна історія»?

  1. Кілька одночасно відкритих кредитів або навіть невеликих розстрочок.
  2. Невиконані кредитні зобов’язання з поточного кредиту.
  3. Несвоєчасне погашення заборгованостей в минулому.
  4. Неплатоспроможність особи, для якого ви є поручителем.

Якщо ви активно користуєтеся банківською картою, в тому числі кредитними коштами, при цьому гасите заборгованість в потрібні терміни, у вас є всі шанси отримати в цьому банку велику суму.

Навіть якщо банк обслуговує вашу зарплатну карту, на яку регулярно надходять грошові кошти, ви можете значитися в його базі як неплатоспроможний. Причина може полягати в одному-єдиному простроченні щомісячного платежу по кредиту або в проблемі з абсолютно іншим банком. Але при цьому не всі банки володіють однією і тією ж інформацією – вони співпрацюють з різними кредитними бюро.

Як перевірити свою кредитну історію?

Ви можете дізнатися свою кредитну історію в одному з найбільших бюро, діючих на території України.

  • Українське бюро кредитних історій, створене Приватбанком.
  • Міжнародне бюро кредитних історій.
  • Перше українське бюро кредитних історій.
  • Українське кредитне бюро.

Для отримання доступу до своїх даних вам доведеться надати документи, що підтверджують особу, і внести символічну оплату за послугу. Ще один показник, який відображається в історії, – кредитний рейтинг. Його можна перевірити безкоштовно на сайті Finance.ua.

Але навіть сама ретельна перевірка історії кредитів не допоможе вам оформити в банку позику, якщо у вас є заборгованості. Ви будете проінформовані, але не більше того. Швидко виправити історію своїх кредитів не вийде.

Як з простроченням можна отримати позику готівкою або на картку?

Чи можна отримати фінансування під відсоток із зіпсованою кредитною історією?

Відповідь на це питання позитивна, але для оформлення угоди на вигідних для вас умовах вам знадобиться знайти дійсно надійного інвестора. Не довіряйте кредитним брокерам, а особливо – кредитним донорам. У більшості випадків їх діяльність є незаконною, а умови, які вони пропонують своїм клієнтам, – вкрай невигідні для позичальників.

Терміновий споживчий мікрокредит можна отримати в одній з численних мікрофінансових організацій України. Але якщо мова йде про велику суму, наприклад, на покупку автомобіля або капітальний ремонт будинку, варто шукати альтернативні способи отримання грошей. Мінусом такого способу є те, що максимальна сума кредитування може бути меншою за очікувану, а процентна ставка при цьому, як правило, дуже висока.

Оптимальний спосіб взяти гроші в борг з будь-якою репутацією позичальника – звернутися до приватного інвестора. Якщо вам терміново потрібні гроші без довідки про доходи, при цьому сума, яку необхідно отримати, становить кілька тисяч, а то і десятків тисяч доларів, знайдіть перевіреного кредитора, який є фізичною особою.

Принцип роботи приватного кредитора полягає в тому, що фізособа, що володіє великим капіталом, видає гроші під заставу і отримує вигоду у вигляді щомісячного нарахування відсотків. Для позичальника з «чорною» кредитною історією це ідеальне вирішення всіх матеріальних проблем, адже на ринку України є безліч інвесторів, які пропонують адекватні умови кредитування, працюють офіційно і відкрито, за прозорою схемою.

Зверніться в компанію Credit96, щоб отримати від 5 до 50 тис. доларів на будь-які цілі, будь то великі покупки або вкладення в бізнес-проект. У нас ви можете взяти кредит з поганою кредитною історією у приватної особи під невеликий відсоток – від 3,5%.