Що таке приватна позика і чому вона вигідна

Приватний онлайн-кредит: як оформити позику дистанційно

Популярність кредитування обумовлена ​​світовою кризою. На матеріальне становище деяких громадян впливає карантин через епідемію. Велика кількість людей щодня залишається без постійного місця роботи. Якщо ви позбавлені регулярних грошових надходжень, а видатки при цьому не зменшилися, скористайтеся можливістю отримати приватний онлайн-кредит.

Серед найпоширеніших причин звернення до кредиторів можна віднести наступні:

 • необхідність оплатити навчання собі або своїй дитині;
 • проблеми зі здоров’ям, які змушують вдаватися до дорогого лікування;
 • бажання швидко погасити всі свої борги, розстрочки і кредити, які були оформлені в різних місцях;
 • поломки обладнання, техніки або транспорту, а також прагнення підвищити рівень життя і зробити для цього довгоочікувану покупку.

Повсякденні витрати іноді також стають причиною звернення до фінансової структури, оскільки не завжди близькі і знайомі готові позичити людині велику суму. Набагато надійніше укласти офіційну угоду з організацією, яка може видати потрібну суму під відсотки.

Якщо ви звернетеся в банк, швидше за все, з вас вимагатимуть пред’явити пакет документів, на збір якого знадобиться не один день. При цьому позичальник повинен мати бездоганну кредитну історію. Це означає, що в інформаційній базі банків ви повинні значитись як клієнт, у якого немає заборгованостей, а всі платежі були внесені вчасно або навіть достроково. Навіть одне прострочення може стати причиною того, що вашу справу буде зіпсовано.

Кредитування від приватного інвестора – гарне рішення для людей, які не можуть підтвердити свій дохід. Адже навіть якщо ви відмінно заробляєте, але не можете надати довідку про заробітну плату, завіреної роботодавцем, будь-який банк вважатиме вас неплатоспроможним.

Інші переваги приватного кредитування

Крім того, що отримати гроші в борг від приватної особи можна в режимі онлайн, такий спосіб кредитування має масу інших плюсів для позичальника.

 •  Кредитор може відправити всю суму на карту або віддати гроші готівкою – як зручніше позичальнику.
 •  Отримати позику може практично кожен. Приватні інвестори не перевіряють кредитне минуле своїх клієнтів.
 • Позики від приватної особи підходять тим, кому терміново потрібна конкретна сума. Як правило, гроші можна отримати в день звернення.
 • Не потрібно пред’являти довідку про доходи, також позичальник не повинен інформувати кредитора про свій сімейний стан і пред’являти іншу особисту інформацію, крім паспортних даних.

Якщо ви хочете взяти велику суму в борг у Києві або будь-якому іншому місті України, досить підготувати кілька документів. У обов’язковий список входить паспорт, ІПН, право власності, прописка і технічна документація на нерухоме майно.

Чому варто оформити кредит онлайн?

Велика частина небанківських фінансових структур працює як офлайн, так і онлайн.

Дистанційне оформлення позики – ідеальне рішення для тих, хто цінує свій час і не любить відвідувати різні установи, чекати своєї черги і рішення кредитора.

Кредитування онлайн має масу переваг для позичальника.

 • Цілодобова можливість подати заявку і задати питання онлайн-консультанту.
 • Приватні інвестори працюють без вихідних і свят, і, якщо всі робочі дні у вас зайняті, ви можете звернутися за матеріальною допомогою у вільний час.
 • Дані, які ви залишаєте, заповнюючи заявку, захищені.
 • Ніхто зі знайомих не побачить вас в черзі на оформлення позики – вся комунікація з кредитором ведеться віддалено.
 • Ви можете подати запит на отримання потрібної суми з будь-якої точки країни. Для цього знадобиться лише вихід в інтернет і комп’ютер або смартфон, планшет.
 • В умовах пандемії онлайн-послуги – безпечна альтернатива аналогам офлайн. Не обов’язково контактувати з кимось, щоб дізнатися індивідуальні умови кредитної програми від приватної особи.

Схема роботи більшості кредитних організацій, що надають онлайн-послуги, складається з декількох етапів:

 1. Заповнення заявки позичальником або телефонний дзвінок, безкоштовна консультація в режимі онлайн.
 2. Відправлення кредитору електронних копій документів.
 3. Оцінка заставного майна професійним оцінювачем, визначення умов кредитування на підставі ціни об’єкта застави.
 4. Узгодження дати та точного часу угоди.
 5. Відправлення всієї суми на будь-яку банківську карту позичальника.

Важливий момент: приватний кредитор не запитує інформацію ні про кредитну історію, ні про цілі кредитування. Його цікавить лише сам факт вашої платоспроможності, який підтверджується заставою. Чим вище вартість нерухомості, яку ви використовуєте як гарантію повернення коштів, тим більшою може бути сума кредитування.

Також вартість приміщення або ділянки впливає на інші умови угоди, наприклад, на відсотки і терміни.

Щоб убезпечити себе від фінансових ризиків, вивчіть інформацію про кредитора, задайте йому всі питання під час консультації. Якщо інвестор працює чесно, схема взаємодії з ним прозора і проста, крім того, вам не стануть відмовляти в інформаційній підтримці.

Якщо вам пропонують видати велику суму без застави, але з передоплатою, є висока ймовірність того, що ви зв’язалися з обманщиком.

Навіть якщо з вас вимагають гроші нібито на оплату послуг нотаріуса, не погоджуйтеся. Також не варто підписувати будь-які документи на кшталт дарчих, довіреностей на об’єкт, який ви хочете використовувати в якості забезпечення по кредиту.

Приватний інвестор не стане приховувати від вас схему розрахунку процентної ставки, що буде замовчувати важливі деталі. Для більшої впевненості в безпеці угоди збережіть всі чеки і квитанції, які можуть бути представлені в електронному вигляді.

Небанківська організація Credit96 займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб. Ми пропонуємо вигідні умови і видаємо від 5 до 50 тис. доларів на період до 5 років. Точні терміни, а також розмір позички і процентна ставка залежать від вартості об’єкта, який ви можете закласти. Зверніться до нас, якщо гроші потрібні вам буквально сьогодні.

Ви зможете отримати приватний кредит онлайн – без довідок про доходи та тривалого очікування схвалення кредитора.