Як взяти кредит під заставу нерухомості?

Якщо ви прийняли рішення взяти кредит під заставу нерухомості, ознайомтеся з усіма нюансами оформлення угоди і підготуйте всі необхідні документи. У разі звернення до приватного інвестора, а не в банківську організацію, вам знадобиться тільки паспорт, ідентифікаційний номер, довідка про прописку, підтвердження права власності на об’єкт, який виступає в якості застави, а також технічна документація.

Як правило, забезпеченням по кредиту може бути будь-яка нерухомість, крім земель сільгосппризначення, в тому числі квартири, житлові будинки з земельними ділянками, окремі території або квадратні метри в ТРЦ, інших бізнес-приміщеннях. Зміна ваших повноважень щодо даного об’єкта залежить від індивідуальних умов кредитора. У деяких випадках ви можете продовжувати користуватися приміщенням або ділянкою.

При оформленні кредиту в банківській структурі послуги оцінювача і нотаріуса оплачуються в окремому порядку. Щоб дізнатися рішення банку, в більшості випадків необхідно відвідати відділення. Але навіть якщо є можливість оформити заявку дистанційно, вам знадобиться надати великий пакет документів, в тому числі податкову декларацію про доходи, свідоцтво про шлюб, про народження дітей та інше.

Етапи оформлення кредиту у приватної особи

Процедура оформлення кредиту під заставу нерухомості забирає мінімум часу.

  1. Подача заявки по телефону або шляхом заповнення форми на сайті кредитора.
  2. Консультація, з’ясування подробиць договору.
  3. Оцінка нерухомості, визначення розміру позики, а також термінів і щомісячної процентної ставки.
  4. Обговорення того, коли буде оформлена угода, яким способом позичальник отримає гроші – на картку або готівкою.
  5. Підписання договору і видача кредиту. При необхідності це відбувається в день звернення.

Якщо позичальник не бажає відвідувати приватного інвестора, процедура проходить онлайн. Електронні копії документів потрібно відправити на e-mail кредитора. Рішення про видачу потрібної суми приймається дуже швидко – протягом 10 хвилин після оформлення запиту на позику.

Переваги кредитування у приватного інвестора

Більшість банків пред’являє до позичальників масу вимог, зокрема, наявність поручителя, а також підтвердження доходів у вигляді довідки з місця роботи. Це не завжди зручно, а в деяких випадках – нереально.

Люди, зайняті на сезонних роботах, фрілансери, мами в декреті, а також пенсіонери та інваліди вважаються неблагонадійними клієнтами, яким рідко видають великі суми навіть під заставу нерухомості.Якщо до цього додати наявність непогашених боргів, ймовірність отримання кредиту зводиться до мінімуму.

Серед обмежень, накладених банком, можуть бути умови використання отриманих коштів. Найчастіше кредит оформляється на споживчі цілі, не пов’язані з бізнесом. Підприємцям і керівникам компаній, бухгалтерам краще відразу звертатися до приватних кредиторів, які дають кредити, не запрошуючи інформацію про використання коштів.

Величезною перевагою є відсутність необхідності докладати до копій документів довідку про доходи і звіт про кредитну історію. Це не тільки спрощує отримання великої суми людям без стабільної та офіційної оплати праці, а й істотно прискорює процес, дозволяє зробити потрібне вкладення або придбання в терміновому порядку.

Ми видаємо кредити до 50 тис. доларів за ставкою від 2%. Щоб взяти кредит під заставу нерухомості у приватного інвестора, зверніться в компанію CREDIT по телефону або заповніть форму на сайті.