Кредит готівкою в Черкасах

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит готівкою в Черкасах

Споживче кредитування в Україні стає дедалі більше. Люди потребують фінансування лікування, відпочинку, ремонту та дорогих покупок. Кредити в Черкасах та інших містах України оформляють в різних цілях – це і придбання одягу або взуття, і розстрочки на побутову техніку, і оновлення інтер’єру будинку або облагородження прибудинкової території.

Часом навіть оплата повсякденних витрат може обтяжувати людину і змушувати її брати безліч кредитів в банках, звертатися до далеких знайомих для позики під нотаріальну розписку.

Якщо у вас накопичилося кілька таких боргів або ж просто виникла потреба терміново отримати велику суму грошей, оптимальний спосіб вирішення проблеми – оформити одну велику позику на вигідних умовах. Так ви зможете або погасити всі заборгованості і поступово повертати гроші єдиному кредиторові, або швидко придбати те, про що давно мріяли.

Деякі фінансові організації пропонують клієнтам беззаставні позики. Як правило, занадто висока процентна ставка ускладнює погашення заборгованості в обумовлені терміни. Кредитор враховує той нюанс, що позичальник може не виконати боргові зобов’язання, і щоб уникнути втрати власних коштів завищує щомісячну ставку.

Ще один варіант кредитування поза банками – під заставу автомобіля або нерухомості. У другому випадку позичальник може користуватися закладеним приміщенням або ділянкою, якщо це прописано в кредитному договорі або розписці. Завдяки подібним умовам погасити борг набагато простіше навіть в самій складній фінансовій ситуації. Ви можете здавати житло в оренду або вести бізнес в комерційному приміщенні, які запропоновані кредитору в якості застави. Інвестор не перешкоджає експлуатації нерухомості, адже головне для нього – своєчасне отримання коштів.

Що потрібно для отримання кредиту в Черкасах?

Якщо ваша мета – оформити кредит без довідки про доходи, зверніться до приватного інвестора.

Як правило, фізична особа, яка виступає в ролі кредитора, дає гроші в борг під заставу нерухомості. При цьому з претендента на отримання коштів потрібна мінімальна кількість документів.

  1. Паспорт, ідентифікаційний код.
  2. Технічна документація.
  3. Довідка про прописку позичальника.
  4. Підтвердження того, що ви володієте нерухомістю.

Список дуже короткий у порівнянні з переліком обов’язкових документів, запитуваних банківськими структурами. Вам не знадобиться довідка про доходи, що дуже важливо для самозайнятих позичальників, жінок у декретній відпустці, підприємців і бухгалтерів, а також всіх, хто отримує прибуток на сезонних роботах. Ще одна перевага укладання угоди з приватним інвестором – відсутність потреби в поручителі. Вам не доведеться надавати контактні дані роботодавців і друзів для того, щоб вони могли підтвердити вашу платоспроможність.

Компанія CREDIT – це небанківська фінансова організація, яка займається видачею кредитів на карту або готівкою під заставу нерухомості. Ми допоможемо вам отримати потрібну суму незалежно від вашої посади, стажу та кредитної історії. Для схвалення запиту знадобиться мінімум інформації з вашого боку, а рішення кредитора ви зможете дізнатися в день звернення до нас.

Щоб дізнатися більше про те, як швидко і вигідно отримати кредит в Черкасах, зв’яжіться з нами через сайт або зателефонуйте за номером, вказаним в розділі «Контакти».

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Черкасах

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.