Кредит готівкою в Чернігові

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит без довідки про доходи в Чернігові

Кредити в Чернігові видають банки, мікрофінансові організації, а також приватні інвестори. Попит на останній варіант фінансування зростає, що пов’язано з жорсткістю вимог банківських структур.

Наявність декількох банківських кредитів, які складно погасити, змушує людей звертатися до знайомих, просити їх про матеріальну допомогу під розписку. Якщо в такій ситуації попросити про позику друга або родича, є висока ймовірність назавжди зіпсувати відносини.

Але навіть у найскладнішій ситуації є вихід. Звернення до приватного інвестора дозволить вам отримати потрібну суму без перевірок кредитної історії. Якщо ви не можете надати офіційне підтвердження своїх доходів, такий варіант також буде оптимальним.

Позика у приватного інвестора під заставу нерухомості має масу переваг:

 • Швидкість рішення кредитора і самого процесу оформлення кредиту.
 • Можливість користуватися закладеним об’єктом.
 • Ніякого контролю з боку кредитора в плані цілей кредитування: можна сміливо вкласти кошти в бізнес або полетіти у відпустку.
 • Видача готівки на руки або поповнення карти – спосіб отримання грошей вибирає позичальник.
 • Угода оформляється без поручителів.

Відсутність додаткових виплат, в тому числі прихованих, дозволить заощадити ще в день оформлення кредиту – тоді, коли позичальникові, як правило, найбільше потрібні гроші. Так як не потрібно оплачувати послуги оцінювача і нотаріуса, а також витрачатися на обов’язкову страховку.

Як взяти позику у приватної особи під заставу нерухомості?

Єдина вимога приватного інвестора до претендента на позику – наявність власності ліквідного об’єкта нерухомості. Від його вартості залежить розмір позички і терміни кредитування.

Максимальна сума, яку ви зможете отримати, залежить від вартості будівлі або ділянки, і, якщо ви володієте кількома об’єктами нерухомості, вибирайте той, ціна якого є найвищою. Багато приватних інвесторів пропонують своїм позичальникам безкоштовні послуги оцінювача.

Укладення угоди відбувається в кілька етапів:

 1. Звернення в небанківську організацію через сайт, по телефону або іншим способом.
 2. Безкоштовна консультація. Якщо потенційного позичальника влаштовують всі умови, інвестор надсилає до нього свого оцінювача.
 3. Після оцінки нерухомості фахівець розраховує відсотки, терміни

кредитування і суму, яку може видати готівкою або відправити на карту.

 1. Сторони узгоджують час оформлення угоди. Всі документи можна відправити у вигляді електронних копій на e-mail кредитора.
 2. Приватний інвестор повідомить вас про своє рішення протягом 10 хвилин після подачі заявки.
 3. Видача грошей відбувається в день звернення, що прискорює вирішення фінансових проблем позичальника.

Звернувшись в компанію CREDIT, ви можете отримати від 5 до 50 тис. доларів. Ставка по кредиту становить від 2% на місяць. Ми видаємо кредити в Чернігові і інших містах України з 2000 року. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про можливості кредитування.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Чернігові

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.