Кредит готівкою в Чернівцях

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит готівкою в Чернівцях

Кредити в Чернівцях цікавлять людей, котрі потребують швидко отримати велику суму грошей. Причиною звернення до кредитора може бути серйозна проблема зі здоров’ям, велика кількість дрібних заборгованостей, ризик банкротства бізнесу. Інколи приємні події також змушують шукати додаткову матеріальну підтримку, наприклад, народження дитини та витрати на забезпечення комфортних умов для неї.

Наведемо основні причини оформлення кредиту:

  • Придбання автомобіля, ремонт будинку чи квартири, покупка нового житла.
  • Лікувально-оздоровлювальні заходи, освіта у вищих навчальних закладах та на спеціалізованих курсах.
  • Відкриття компанії чи невеличкого магазину, запуск нового проекту.
  • Розвиток існуючого бізнесу, зокрема, розширення асортименту товарів чи рекламна кампанія.

Інколи обставини складаються таким чином, що банк відмовляється видавати займ готівкою чи взагалі не схвалює кредит через погану кредитну історію позичальника. Альтернатива банківській послузі – фінансування приватним інвестором.

Як отримати кредит готівкою в Чернівцях?

Якщо ви проживаєте в Чернівцях і хочете отримати займ без довідки про доходи, без поручителів та навіть без перевірки кредитної історії, одразу звертайтеся до приватного кредитора. Фізична особа, яка отримує дохід на інвестуванні під процент, зацікавлена у великій кількості надійних позичальників, тому пропонує досить комфортні умови співпраці.

Компанія CREDIT працює на ринкові приватного кредитування з 2000 року. За цей час ми досконало зрозуміли потреби наших клієнтів та допомагаємо отримати кошти швидко і без зайвих турбот. Єдиною вимогою є наявність ліквідної нерухомості у власності позичальника, наприклад, квартири, будинку чи території землі.

Чому брати гроші в борг у нас зручно і вигідно?

  • Беремо на себе оцінку нерухомості. Спеціаліст визначає вартість об’єкту нерухомості безкоштовно.
  • Мінімальна ставка – 2% в місяць.
  • Розмір займу – до 80% від ціни застави.
  • Діапазон доступної суми – від 50 до 50 тисяч доларів.

Умови визначаються в індивідуальному порядку. Насамперед вони залежать від вартості об’єкту нерухомості. Тож якщо ви володієте комерційним приміщенням чи квадратними метрами в торгово-розважальному центрі, іншому громадському закладі, використайте у якості застави саме цю нерухомість – вона вирізняється високою ліквідністю.

Якщо ви не хочете проводити багато часу за межами дому, або не можете чекати в чергах через робочий графік, кредит від небанківської організації – ідеальний варіант фінансування. Адже для отримання рішення кредитора вам знадобиться лише інтернет. За 10 хвилин після заявки ви дізнаєтеся, чи може інвестор видати вам потрібну суму, та на яких умовах. І вже через 1-2 години ми видамо кошти вам на руки чи нарахуємо їх на будь-яку карту українського банку.

Виникли запитання? Зателефонуйте нам чи відправте заявку, і ми самі зв’яжемося з вами, щоб провести безкоштовну консультацію. Ми видаємо кредити в Чернівцях та інших містах України.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Чернівцях

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.