Кредит під заставу
нерухомості у Дніпрі

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит під заставу нерухомості в Дніпрі

Оформлення кредиту під заставу нерухомості в Дніпрі дає можливість оперативно отримати готівку без документального підтвердження щомісячних доходів. Так ви зможете віддати борги родичам і знайомим, придбати речі, про які давно мріяли або, наприклад, оплатити дитині дороге навчання. І якщо в банку вас напевно спитають про те, на що ви плануєте витратити гроші, то приватний інвестор цим не цікавиться.

Ви маєте право закласти будинок, в якому живете, при цьому вам не доведеться з’їжджати. Протягом всього періоду погашення кредиту позичальник розпоряджається нерухомістю без будь-яких обмежень.

Нерухомістю вважається також площа в ТРЦ, на складах і цехах – всі квадратні метри, які знаходяться у вашій власності або належать третім особам, які дали свою згоду на операцію. 

Закладену нерухомість можна навіть продати, і це ще не всі переваги кредитів у приватних осіб:

  • Доступний невеликий кредит (від $ 5 000) або видача великої суми аж до $ 50 000.
  • Ставка невелика і складає від 2% на місяць.
  • Якщо ціна закладеної нерухомості дозволяє це зробити, ви можете оформити позику максимум на 5 років, мінімум – на півроку.
  • В цілому позичальник має право отримати в борг до 80% вартості застави. Чим дорожча нерухомість, тим вищі шанси отримати максимум.

Терміни, щомісячна ставка і загальна сума визначаються після безкоштовної оцінки майна. Щоб дізнатися точні умови і узгодити дату укладення договору, зв’яжіться з нами по телефону або заповніть форму на сайті.

Як підготуватися до успішної операції?

Щоб взяти кредит у приватної особи в Дніпропетровську, підготуйте документи і надішліть нам їх електронні копії. Звернення до приватного кредитору економить ваш час, оскільки для укладення угоди потрібно пред’явити тільки паспорт, ІПН, технічну документацію, прописку та підтвердження права власності.

Банківські структури зажадають з вас набагато більше інформації, в тому числі знадобиться довідка про доходи. Для фрілансерів, сезонних працівників, підприємців, а особливо власників мікробізнесу, отримати офіційне підтвердження прибутку вкрай складно, а іноді – нереально.

Але навіть якщо ви зібрали весь необхідний пакет документів, знайшли поручителя і закрили всі накопичені кредити, банк не може дати вам гарантію схвалення заявки на отримання позики. При цьому процес забирає чимало часу через формальності.

У приватної особи може взяти гроші навіть людина з поганою кредитною історією, а рішення про видачу потрібної суми буде прийнято протягом 10 хвилин з моменту вашого запиту. 

Процедура відбувається в кілька етапів.

  1. Подача заявки на сайті або дзвінок нашого менеджера по телефону, вказанному в розділі «Контакти».
  2. Оцінка майна. Виїзд по Києву і області здійснюємо безкоштовно.
  3. Розрахунок суми, яку кредитор може видати, а також визначення оптимальних термінів і процентної ставки.
  4. Якщо вам підходять всі умови, ми оформляємо угоду і відправляємо гроші на карту або віддаємо готівку.

Ми відповімо на всі ваші запитання і надамо реальну допомогу, якщо вам терміново потрібні гроші. Щоб оформити вигідний кредит під заставу нерухомості в Дніпрі на споживчі або інші потреби, зв’яжіться з менеджером компанії CREDIT.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит під заставу нерухомості в Дніпрі

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.