Кредит під заставу
нерухомості у Донецьку

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит під заставу нерухомості в Донецьку

Фінансові труднощі, необхідність оплатити навчання або лікування, погасити дрібні заборгованості або придбати щось дуже дороге і довгоочікуване – в цих та інших складних ситуаціях доречно оформити кредит під заставу нерухомості в Донецьку.

Щоб оформити позику на будь-які цілі, виберіть надійного кредитора – банк, мікрофінансову організацію або приватного інвестора. Переваги останнього варіанту очевидні:

  • Не потрібно шукати поручителя, готувати безліч довідок, в тому числі – про доходи.
  • Вашу кредитну історію не стануть перевіряти. Бо часом навіть прострочення платежу іпотеки або кредиту на 1-2 дні може перешкодити операції.
  • Тривалі терміни погашення (до п’яти років) і порівняно невеликі відсотки (від 2% на місяць).
  • Ви можете отримати гроші готівкою або на картку. В останньому випадку процес оформлення здійснюється дистанційно.

Це відмінна альтернатива банківським послугам, оскільки кредитор оперативно приймає рішення, в більшості випадків – позитивне. Крім низької ставки і мінімуму формальностей, що стосуються документації, плюсом є сума – від 5 до 50 тис. доларів. Вона залежить від вартості об’єкта нерухомості, який наданий в якості застави. Позика видається в розмірі до 80% від ціни приміщення або землі і визначається професійним оцінювачем.

Більшість банків надає кредит на конкретні споживчі цілі, наприклад, ремонт, подорож, покупка побутової техніки. У разі співпраці з приватною особою ви можете використовувати гроші в якості стартового капіталу і розвинути свій бізнес, потім достроково погасити борг. У що б ви не вклалися, це не вплине на наше рішення.

Ви можете закласти будинок, частина житлового приміщення, квартиру або окрему кімнату. Також заставою може бути комерційний або промисловий об’єкт (завод, магазин, аптека) або земля. Забезпеченням по позиці може бути навіть будинок, в якому ви проживаєте.Протягом всього періоду, коли нерухомість належить кредитору, ви можете використовувати її у власних цілях, наприклад, здавати в оренду.

З чого почати?

Якщо ви хочете дізнатися вартість об’єкта і розрахувати максимальну суму, яку можна отримати в борг від приватної особи, зв’яжіться з нами. Ми запропонуємо вам консультацію в режимі онлайн або по телефону. Потім фахівець запитає у вас всього 4 документи: паспорт та ІПН, підтвердження права власності, довідку про прописку і технічну документацію. Підготуйте їх скани, щоб відправити нам по електронній пошті.

Компанія CREDIT працює по всій Україні. Після оцінки майна ми озвучимо, протягом скількох місяців або років ви можете віддавати борг, а також оголосимо оптимальну суму і процентну ставку. Погодивши з вами дату і час підписання договору, ми видамо гроші готівкою або відправимо їх вам на карту. Щоб взяти кредит під заставу нерухомості в Донецьку без довідки про доходи, зверніться до нас за телефоном, вказаним на сайті.

 

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит під заставу нерухомості в Донецьку

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.