Кредит під заставу
нерухомості

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 3,5%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список документів
Паспорт і ІПН
Документи на право власності
Справка о прописці
Тех.документація
Кредит під заставу квартири
 • Сума кредиту від 30 000 до 3000 000 грн.
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
Детальніше
Кредит під заставу будинку
 • Сума кредиту від 30 000 до 3000 000 грн.
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
Детальніше
Кредит під заставу нежитлового приміщення
 • Сума кредиту від 30 000 до 3000 000 грн.
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
Детальніше
Кредит під заставу землі
 • Сума кредиту від 30 000 до 3000 000 грн.
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
Детальніше

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Приклад договорів
Нам довіряють
Кредити від приватної особи: швидко, зручно, вигідно

Існує ряд обставин, коли будь-якій людині може терміново знадобитися певна кількість грошей, яких немає в наявності на даний момент. Але кошти так потрібні для якоїсь важливої справи! Кращим рішенням стане кредит під заставу нерухомості, причому взятий не у банківської структури, а у приватної особи.

Для чого вам може знадобитися позика

Непередбачені ситуації, в яких була б дуже доречна допомога від інвестора, зазвичай виникають несподівано. До того ж такі обставини нерідко вимагають негайного прийняття рішень.

Ось лише кілька прикладів того, через що раптово можуть знадобитися гроші:

 • Припинення грошових надходжень. Ваш основний замовник розорився або знайшов більш підходящого виконавця? Це означає, що ви раптово втратили основну частину доходів, і тепер вам потрібно від $ 500 і більше (якщо рахувати в доларах) щомісяця, а крім того, потрібні додаткові кошти для маневру.

Наприклад, буде не зайвим провести рекламну кампанію з метою пошуку нових замовників і забезпечення сім’ї на прийнятному рівні.

 • Аварії і поломки. Ремонт автомобіля, водостічних труб, даху, дорогої електроніки – все це може раптово вдарити по кишені.
 • Хвороби. Від ускладнень, пов’язаних зі здоров’ям, не застрахований ніхто. Однак грошові вливання зазвичай повністю вирішують такі проблеми.
 • Повсякденні турботи. Вам потрібно оплатити навчання вашого сина, але недавно довелося неабияк витратитися? Нові витрати можуть потягнути на кілька тисяч доларів на рік, так що додаткове фінансування виявиться дуже до речі. Прибавлення в сім’ї? Це нові витрати, які ви могли не врахувати заздалегідь через відсутність досвіду. Знайшли роботу, але довелося погодитися на дуже маленьку зарплату? Ви можете підшукати ще одну, але на час переходу в іншу компанію вам знадобиться фінансова подушка.

Подібних ситуацій може виникати безліч.

Чим хороший кредит від приватної особи

Родичі та приятелі не завжди можуть або хочуть надати фінансову допомогу. Хтось, можливо, в кінці кінців погодиться проспонсорувати вас. Однак абсолютно не потрібно оббивати пороги або обривати телефони всім знайомим в пошуках необхідних грошових коштів. Також не обов’язково ходити в банк, нести туди всілякі довідки, заповнювати документи …

Замість цього ви можете швидко, без турбот і ускладнень взяти гроші в борг онлайн у приватної особи! Що вам знадобиться для цього?

 1. Заповнити заявку на сайті (це не займе і хвилини).
 2. Надіслати електронні копії документів, що підтверджують право власності на об’єкт.
 3. Легко і швидко узгодити базові питання.
 4. ОТРИМАТИ ГРОШІ.

Яка нерухомість може бути внесена в заставу для отримання кредиту

Одним з найпоширеніших видів кредитування є іпотека. Це позика, яку позичальник отримує під заставу їм нерухомого майна або вже давно належащому йому житла або іншої власності. Майном, що виступає гарантією угоди, можуть бути:

 • Квартира або навіть окрема кімната (якщо житло відповідно оформлено в БТІ). 
 • Приватний будинок, його половина чи інша частина (в тому числі заміські дачі, котеджі, вілли, мансарди).
 • Нежитлові будівлі або окремі приміщення, призначені для обладнання магазинів, торгових залів, складів, офісів, квадратних метрів в торгово-розважальних центрах, басейнів, ресторанів, аптек, виробничих цехів, перукарень, а також будь-які інші призначені для господарської діяльності або бізнесу не тимчасові будівлі . 
 • Земельні ділянки різного призначення: під забудову, для утримання худоби або вирощування сільськогосподарських культур (з спорудами на території, що закладається або без них).

Чим більш цінним є майно, яким ви володієте, тим більшу суму видачі ви можете отримати від кредитора, хоча багато що залежить від конкретних умов отримання позики. Умови кредитування обговорюються заздалегідь, а гроші після оформлення заявки ви можете отримати прямо на карту або ж на руки готівкою.

Переваги кредиту під заставу нерухомості

Перша і найважливіша перевага такого заставного майна – це те, що ви можете отримати велику суму і довгостроковий кредит.

Найбільш вигідним кредит під заставу нерухомості для вас як позичальника виявиться в тому випадку, якщо у вас у власності є не один, а кілька об’єктів, і ось чому.

 • Можливість лавірувати. Наявність вибору – це незаперечна перевага в будь-якій справі. Прийміть самі рішення про те, який об’єкт залишити в заставу.
 • Розмір позики. Тут все просто: маєте більше нерухомості – отримуєте більше грошей в борг.
 • Спокій і затишок. Залишаючи в заставу не те житло, в якому ви живете, ви можете бути абсолютно спокійні за своє майбутнє.

Цього цілком достатньо для того, щоб з усією серйозністю розглянути такий спосіб отримати позику.

Ви можете оформити кредит під заставу нерухомості в містах

Часті питання про Кредит під заставу нерухомості

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.