Кредит під заставу
нерухомості у Харькові

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит під заставу нерухомості в Харкові

Оптимальний спосіб швидко взяти гроші в борг – оформити кредит під заставу нерухомості в Полтаві. Інвестор може позичити велику суму на навчання, ремонт, відпочинок або на те, щоб за один день повернути борги родичам і знайомим або погасити розстрочку на техніку або навіть іпотеку.

Віддати гроші приватній особі просто, оскільки кредит можна оформити на тривалий термін, звести до мінімуму щомісячне боргове навантаження. Без обмежень на нерухомість окупити витрати досить просто – можна продати приміщення, використовувати його для бізнесу. Так закладений об’єкт перетворюється в актив, що далеко не завжди є при зверненні в банк.

Що потрібно знати про кредит під заставу нерухомості в компанії CREDIT?

  1. Позичальник може отримати від 5 000 до 50 000 доларів. Точний розмір кредиту залежить від вартості позики – до 80% від суми, визначеної оцінювачем.
  2. Погасити можна достроково або на протязі проміжку часу, зазначеного в договорі. Мінімальний термін становить півроку, максимальний – 5 років.
  3. Ставка становить від 2% щомісяця.
  4. Немає необхідності показувати нам довідки про доходи або відвідувати офіс. Процедура оформлення відбувається онлайн. Вам знадобиться лише відправити електронні копії паспорта та ІПН, підтвердження права власності та прописки, а також техпаспорта.

Оцінка нерухомості – безкоштовна послуга компанії. Також ми готові надати детальну консультацію і відповісти на всі питання про кредити в Полтаві. Отримати гроші готівкою або на картку – вирішувати вам.

Як оформити позику якщо у вас зіпсована кредитна історія?

При зверненні в банківські організації погана кредитна історія – це практично вирок. Банк звертає увагу на кількість боргів, а будь-яке прострочення платежу може стати причиною відмови у схваленні запиту. При цьому сума заборгованості може бути невеликою, а реальні доходи – істотно вище, ніж витрати потенційного позичальника. Якщо у нього є кілька боргів, виплатити їх без збільшення відсотків практично неможливо. Але можна погасити всі, просто оформивши єдиний кредит у приватної особи.

Залежно від вартості закладеної нерухомості, сума може виявитися більшою, ніж та, яку необхідно віддати банківським організаціям або людям, у яких людина займала гроші на різні потреби. В такому випадку вона може використовувати залишок в будь-яких цілях – наприклад, довгоочікуваний ремонт житла або відпустку.

Приватний інвестор не запитує інформацію про те, як ви плануєте використовувати отримані гроші. Для нього важливий виключно результат – а саме, погашення заборгованості в установлені терміни.

Оформляючи кредит під заставу нерухомості в Полтаві в компанії CREDIT, ви отримуєте гарантію схвалення і інформаційну підтримку. Ми не накладаємо обмеження на об’єкт, який ви використовуєте в якості позики, не вимагаємо платити за страхування і додаткові послуги. Щоб зв’язатися з нами, надішліть заявку або телефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит під заставу нерухомості в Харкові

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.