Кредит готівкою в Херсоні

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит під заставу нерухомості в Херсоні

Повсякденні витрати, що не зменшуються в зв’язку з кризою, карантином та іншими обставинами, найчастіше змушують людей брати кредити в Херсоні і інших регіонах України. Якщо у вас накопичилося багато дрібних боргів, оптимальним рішенням буде віддати все за допомогою однієї великої позики. Погасити єдиний борг простіше, особливо в разі звернення до приватного інвестора.

Більшість банків ускладнюють процедуру отримання великої суми, запитуючи у позичальників безліч документів. Якщо мова йде про фізичну особу, що дає гроші під заставу, то з вас зажадають лише основні документи – паспорт, ІПН, прописку, технічну документацію та підтвердження права власності на об’єкт, який використовується в якості застави.

Чому банківські кредити втрачають свою популярність?

  • Необхідність підтверджувати свої доходи бентежить тих, хто займається сезонними роботами, підприємців, фрілансерів.
  • Мамі в декреті також вкрай складно отримати схвалення заявки на кредит, навіть якщо у неї є джерело заробітку.
  • Потенційні позичальники з поганою кредитною історією заздалегідь знають результат звернення – рішення кредитора буде негативним. Причому причиною відмови може стати навіть невелике прострочення виплат, наприклад, кредиту на побутову техніку.
  • Навіть якщо людина підтвердить свої доходи, приведе поручителя і надасть всі документи, банк може відмовити йому у видачі потрібної суми. Організація виключає людський фактор, і рішення залишається за автоматизованою системою, яка не пояснить причини відмови.

Щоб отримати додаткове фінансування без підтвердження місця роботи, стажу, посади, виключивши різні формальності і втомлююче очікування, звертайтеся до приватних інвесторів. Вони не беруть до уваги кредитне минуле позичальників і націлені в першу чергу на взаємну вигоду від угоди. Ви отримаєте гроші і зможете задовольнити термінові потреби, наприклад, купити автомобіль або зробити ремонт в будинку. Кредитор тим часом отримає відсоток і збільшить свій капітал.

Як оформити кредит без довідки про доходи?

Компанія CREDIT видає кредити в Херсоні і інших містах України під заставу нерухомості. Щоб отримати від 5 до 50 тис. Доларів, досить мати у власності будинок або квартиру, землю або нежитлове приміщення. Від вартості об’єкта залежить розмір позички. Якщо у вас є кілька варіантів застави, зверніться до нас для безкоштовної оцінки. Наші фахівці допоможуть визначити, яку нерухомість можна закласти з найбільшою вигодою. 

До нас звертаються за кредитами на споживчі потреби і на бізнес-цілі. Приватного інвестора не цікавить, куди саме ви хочете вкласти гроші. Головне – своєчасне виконання боргових зобов’язань. Серед інших переваг співпраці з компанією CREDIT варто виділити наступні:

  • невелика процентна ставка – від 2% на місяць;
  • терміни кредитування складають від 6 місяців до 5 років;
  • рішення кредитора не залежить від вашої кредитної історії;
  • сума кредиту може досягати 80% від вартості нерухомості, визначеної оцінювачем;
  • мінімальний пакет документів і оформлення в режимі онлайн.

Після обробки вашого запиту і схвалення заявки, на що йде близько 10 хвилин, ви зможете отримати гроші на банківську карту або забрати готівку. Для подачі заявки не потрібно відвідувати кредитора особисто – ви можете просто підготувати електронні копії документів, попередньо отримавши безкоштовну консультацію фахівця з кредитування.

Щоб дізнатися більше про те, як оформити кредит в Херсоні від приватної особи, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Херсоні

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.