Кредит готівкою в Хмельницьку

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит готівкою в Хмельницькому

Якщо вам терміново потрібно зібрати велику суму грошей, але банк відмовляється видавати позику, оформите кредит в Хмельницькому від фізичної особи. Багато хто не знає про подібну можливість або побоюється звертатися до приватного інвестора через забобони оточуючих. Незважаючи на поширене переконання про те, що банківські кредити більш надійні, видача грошей під розписку в вигляді приватної позики дозволяє поліпшити фінансову ситуацію незважаючи на кредитну історію, доходи, стаж і інші обставини.

Як взяти гроші в борг у приватної особи?

Для початку визначтеся, що ви можете пред’явити в якості застави. Небанківські організації вкрай рідко пропонують беззаставні кредити. В більшості випадків закладеним об’єктом може виступати автомобіль або нерухомість – власність позичальника. 

Другий варіант більш популярний і має ряд переваг:

  • Можливість отримати більшу суму готівкою або на картку.
  • Тривалі терміни кредитування, комфортні умови для обох сторін угоди.
  • Приватні кредитори не відмовляють у видачі грошей позичальникам з поганою кредитною історією.
  • Взяти гроші в борг можна без довідки про доходи, а також без великої кількості документів. Нерухомість дозволено використовувати протягом усього періоду погашення заборгованості.

Гарантією вашої платоспроможності виступає виключно застава. Від її собівартості залежить максимально доступна сума, яку може видати інвестор. Для кредиторів не важлива інформація про те, в яких цілях ви будете використовувати гроші.

Чому варто звернутися в компанію CREDIT?

Небанківська фінансова організація CREDIT працює на ринку кредитування з 2000 року.

За цей час умови банківських кредитних програм сильно змінилися і продовжують посилюватися донині. Необхідність пред’являти великий пакет документів, присутності поручителя, бездоганної кредитної історії – це, а також ряд інших моментів, змушують претендентів на позику відмовлятися від послуг банків.

Альтернатива банківським кредитом – займ у приватної особи. Ми видаємо суми розміром від 5 до 50 тис. доларів під заставу будинку, частини приміщення, квартири або ділянки. Для оформлення позики знадобиться мінімум документів:

  1. Паспорт, ідентифікаційний код.
  2. Право власності на закладений об’єкт.
  3. Прописка позичальника.
  4. Технічна документація на нерухомість.

У сучасних реаліях похід в установу і втомлююче очікування рішення банку є справжньою проблемою. Ми цінуємо ваш час і пропонуємо подати заявку онлайн.

Дізнавшись рішення кредитора, вам знадобиться надіслати нам електронні копії перерахованих вище документів, а також домовитися з оцінювачем нерухомості про безкоштовний виїзд на об’єкт для визначення його вартості.

Щоб швидко оформити кредит в Хмельницькому або дізнатися свої перспективи – розрахувати відсоток, терміни, максимальну суму, – зв’яжіться з менеджером компанії CREDIT по телефону або заповніть форму на сайті.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Хмельницькому

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.