Кредит готівкою в Івано-Франківську

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Отримання грошей
Узгодження дати та часу угоди
4
Узгодження
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит без довідки про доходи в Івано-Франківську

Кредит в Івано-Франківську – популярна послуга для фізичних та юридичних осіб, яку надають приватні інвестори та небанківські фінансові організації. Зазвичай приватна позика передбачає наявність застави у вигляді автомобіля чи нерухомості. Останній варіант є найбільш поширеним та вигідним для обох сторін угоди. В чому полягають переваги такого кредитування?

  • Можливість використовувати приміщення чи ділянку землі протягом усього часу погашення заборгованості. Наприклад, ви можете проживати в заставленому будинку чи облаштувати нежитлове приміщення під склад, а тим часом нерухомість буде вважатися забезпеченням по кредиту.
  • Отримання готівкою чи на карту великої суми – достатньої для оплати навчання дитини чи дорогого лікування, відкриття власної справи чи довгоочікуваного відпочинку. Розмір позики може сягати до 80% від вартості застави.
  • Для оформлення кредиту не доведеться шукати довідку про доходи чи просити знайому людину виступити в ролі поручителя. 
  • Відсутність попередньої оплати, а також безкоштовна оцінка нерухомості і економія на послугах нотаріуса та страховці.

Останній пункт стосується деяких небанківських організацій, зокрема компанії CREDIT. Ми видаємо від 5 до 50 тисяч доларів під заставу житлової та комерційної нерухомості.

Де оформити приватний займ в Івано-Франківську?

Щоб подати документи позичальника та дізнатися рішення кредитора, необов’язково здійснювати візит в організацію. Все, що потрібно, це надіслати на електронну пошту скани документів. Після цього з вами зв’яжеться наш менеджер та протягом 1-2 годин ви дізнаєтеся рішення кредитора.

Умови кредитування визначаються індивідуально – все залежить від вартості об’єкту. Зокрема, ціна визначає такі фактори як процентна ставка та терміни кредитування. Ви можете очікувати на досить вигідну ставку – від 2%. Процес погашення заборгованості можна розтягнути на період від 6 місяців до 5 років. Враховуючи те, що весь цей час ви зможете використовувати нерухомість як джерело прибутку, віддати борг буде досить просто.

Кредитування без довідки про доходи актуальне передусім для тих, у кого немає постійного місця роботи, фрілансерам, а також бухгалетрам, підприємцям, жінкам в декреті. До цих верств населення банки часто ставляться упереджено, а певні документи представити взагалі неможливо.

Ми розуміємо, що потенційний позичальник інколи не має регулярного офіційного прибутку, а його кредитну історію може зіпсувати звичайна розстрочка в магазині. При цьому претендент на позику може бути абсолютно платоспроможним, навіть готовим віддати борг достроково. Тому ми не висуваємо суворих умов співпраці. Гловне – ліквідна нерухомість та документація на неї.

Не відмовляйте собі у важливій покупці чи будь-якій іншій мрії, котра потребує термінового фінансування. Щоб задати питання, розрахувати терміни і доступну суму позики та оформити кредит в Івано-Франківську, зателефонуйте нам чи заповніть форму на сайті.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Івано-Франківську

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.