Кредит під заставу
нерухомості у Києві

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит під заставу нерухомості в Києві

Кредит під заставу нерухомості в Києві можна одержати практично в будь-якій банківській або кредитній установі. Процедура оформлення позики при цьому включає безліч формальностей, і навіть після надання всіх документів немає гарантії того, що заявка буде схвалена. Відмінна альтернатива споживчим кредитам під відсоток у банку – позика грошей у приватної особи.

Чому допомога інвестора – краще, ніж фінансування банку?

Процес оформлення кредиту під заставу нерухомості від приватного інвестора має кілька важливих переваг:

  • Ніхто не стане розпитувати вас про те, з якою метою ви збираєтеся використовувати отримані гроші. Ви не зобов’язані розкривати нам свої плани, головне – відповідальний підхід до повернення коштів.
  • Кредитна історія залишається в минулому. Якщо у вас були прострочені боргові зобов’язання, це не вплине на рішення кредитора про видачу потрібної суми.
  • Ми не вимагаємо довідки про доходи і економимо ваш час. Ніяких поручителів і додаткових комісій, зайвих підписів численних документів.
  • Видаємо гроші не частинами, а в повному обсязі. Процес оформлення в онлайн-режимі дозволяє одержати кошти не покидаючи свого дому.

Компанія CREDIT надає послуги кредитування в Києві під заставу нерухомості по щомісячній ставці від 2%. Ви можете терміново отримати від 5 до 50 тис. доларів готівкою або на картку, заклавши житловий будинок, квартиру або навіть кімнату, а також комерційну будівлю або земельну ділянку. Винятком є ​​землі сільгосппризначення: відповідно до Законодавства України, вони не можуть використовуватися в якості застави. Максимальні терміни кредитування складають 5 років. При цьому розмір кредиту може сягати 80% від вартості об’єкта.

Що потрібно для позики грошей під заставу нерухомості або землі?

Для того, щоб зайняти грошей у приватної особи, потрібно підготувати мінімальний пакет документів:

  1. Паспорт та ідентифікаційний код платника податків.
  2. Підтвердження права власності.
  3. Довідку про прописку особи, на яку потрібно оформити позику.
  4. Технічну документацію на нерухомість або ділянку.

Потім необхідно підписати договір з інвестором, тим самим передавши йому права на володіння нерухомості. Після повернення позики з відсотками ви знову стаєте повноправним власником об’єкта.

Розмір позики залежить від вартості нерухомості. Щоб дізнатися, розмір суми, яку ви зможете отримати в кредит під розписку від приватної особи, клієнт може викликати нашого фахівця для безкоштовної оцінки об’єкта в Києві і області.

Важливий нюанс позичальники грошових коштів під заставу нерухомості – можливість розпоряджатися об’єктом на свій розсуд. Наприклад, ви можете здавати будинок або його частину в оренду або використовувати в бізнес-цілях, тим самим поступово окупаючи кредит. Також позичальник має повне право проживати в приміщенні, використовуваному в якості застави.

Часом від швидкості видачі грошей залежить багато, а миттєво заробити велику суму немає можливості. До нас звертаються юридичні особи, які хочуть отримати конкретну суму для вкладання в бізнес. Позика квартири або будинку під невеликий відсоток дозволяє розкрутити власний проект і віддати борг раніше зазначеного в договорі максимального терміну, адже дострокове погашення необмежено.

Фізичні особи найчастіше звертаються до нас для отримання грошей на ремонт у будинку, придбання автомобіля або інші особисті потреби. Якщо в такому випадку позичити грошей у родичів або друзів, можна назавжди зіпсувати відносини, зробити спілкування напруженим.

Щоб отримати кредит під заставу нерухомості в Києві, зверніться до нас за допомогою будь-якого зручного способу або залиште заявку на сайті. Приблизно протягом 10 хвилин після оформлення заявки ваш кредит буде оформлений.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит під заставу нерухомості в Києві

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.