Кредит готівкою в Краматорську

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Приватний займ в Краматорську

Приватний займ в Краматорську – популярна послуга в зв’язку з жорсткістю умов банківського кредитування. Позичальник може в короткий термін отримати гроші готівкою або на карту, при цьому всі копії документів дозволено відправляти в електронній версії.

Стягнення прописаного в договорі майна відбувається тільки в разі невиплати боргу.

Одна з переваг приватного кредитування – відсутність необхідності завіряти документи у нотаріуса. Кредитний договір має юридичну силу, при цьому ви можете взяти гроші в борг без довідки про доходи.

Як правило, умови банків набагато жорсткіші, ніж вимоги приватних інвесторів. На відміну від банківських структур, де рішення про видачу кредиту приймає автоматизована система, фізична особа, що займається видачею грошей під відсоток, самостійно зважує всі за і проти і, в більшості випадків, схвалює заявку позичальника.

Як визначити, що приватному інвесторові можна довіряти?

Інформація в деяких джерелах може насторожувати претендентів на позику. Багато людей вибирає банківські організації, оскільки вважають їх більш надійними в плані виконання зобов’язань.Перед зверненням до приватного інвестора переконайтеся, що він діє законно, а співпраця з ним буде взаємовигідною. 

 

Виділимо кілька критеріїв надійності приватного кредитора:

  • Відсутність передоплат і додаткових зобов’язань по кредиту.
  • Немає необхідності звертатися до нотаріуса, оформляти обов’язкову страховку.
  • Умови кредитування прописані в договорі і погоджені обома сторонами угоди.
  • Кредитор не запитує ваші доступи до інтернет-банків або платіжних систем.

Вибирайте перевіреного приватного інвестора, щоб убезпечити себе від фінансових втрат. Звернувшись в надійну небанківську фінансову установу, ви зможете обійти ряд формальностей, з якими стикаються банківські позичальники. А головне – зуміє зберегти багато часу і сил, отримавши гроші швидко і без стомлюючої перевірки кредитної історії.

Умови інвестування від CREDIT

Компанія CREDIT видає кредити без довідки про доходи в різних містах України, в тому числі й в Краматорську. Для оформлення позики потрібно запропонувати в якості застави житло або приміщення будь-якого іншого призначення, земельну ділянку. 

Власник ліквідної нерухомості може зайняти велику суму на вигідних умовах:

  1. Для оформлення позички потрібен мінімальний пакет документів.
  2. Терміни кредитування – від півроку до 5 років.
  3. Ставка – від 2% на місяць.
  4. Не потрібні поручителі, кредитна історія також не враховується інвестором.
  5. Максимальна сума – 80% від вартості закладеного об’єкта.

Три останні пункти залежать від вартості об’єкта, який виступає в якості забезпечення по кредиту. Чим більше цей показник, тим вище ймовірність отримати максимально велику суму на тривалий період і під оптимальний для позичальника відсоток. Наш оцінювач виїде на об’єкт і проведе безкоштовну оцінку нерухомості в зручний для Вас час.

Заповніть форму на сайті або зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом, щоб дізнатися більше про кредитування. Приватний займ в Краматорську можна оформити онлайн.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Краматорську

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.