Кредит під заставу
будинку

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Подати заявку
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список документів
Паспорт і ІПН
Документи на право власності
Справка о прописці
Тех.документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Про нас

З кожним роком на фінансовому ринку України з’являється все більше компаній, що здійснюють кредитування громадян на різних умовах. При цьому, серед такого розмаїття важливо зробити правильний вибір і не потрапити на шахраїв. Компанія «CREDIT» за роки роботи на ринку кредитних послуг заробила свій заслужений авторитет і є однією із найчесніших і надійних небанківських фінансових організацій, які працюють в місті Житомирі та надають гроші в кредит під заставу будинку.

Ми поставили собі за мету підтримувати розвиток бізнесу в регіоні, тому цінуємо і ставимося дбайливо до кожного нашого клієнта. Гроші в позики надаються всім бажаючим на найвигідніших умовах, а наші процентні ставки завжди прозорі і доступні.

В результаті нашої співпраці і фінансової допомоги запущено в роботу багато нових бізнес – проектів, а вже працюючі отримали можливість розвиватися і розширюватися.

Умови надання кредитів

Отримати кредит під заставу майна можна без надання довідки про доходи і без підтвердження джерел доходу. У нас немає ніяких обмежень за віком, кредит надається фізичним та юридичним особам, а також іноземним громадянам (резидентам і нерезидентам).

При цьому, наявність поганої кредитної історії зменшує Ваші шанси на отримання позики. Для прийняття позитивного рішення по кредиту досить надати обумовлений перелік необхідних документів по нерухомості:

  1. Договір купівлі – продажу, дарування, спадщини, акт приватизації, які підтверджують право на володіння нерухомістю;
  2. Технічний паспорт, ідентифікаційні коди і паспорта всіх власників нерухомості, а також їх подружжя;
  3. В разі, якщо під заставу пропонується заміська будівля або будиночок в селі, необхідний державний акт на земельну ділянку або договір оренди земельної ділянки;
  4. При підписанні договору також необхідна довідка про зареєстрованих на житловій площі осіб.

Порядок отримання і оплати кредитів

Щоб терміново отримати кредит, рекомендуємо зв’язатися з нами по телефонах, вказаних на сайті або оформити заявку через форму онлайн. Після надання переліку необхідних документів на право володіння нерухомістю, наш менеджер – консультант проведе оцінку заставного майна і проінформує про можливу суму кредиту, оголосить терміни кредитування, а також вкаже відсотки по оплаті. Оформивши угоду в найстисліші терміни, Ви зможете отримати кошти готівкою.

Ухвалення рішення про надання Вам позики відбувається при зверненні, за один день. Заставою по кредиту може виступати квартира, будинок, гараж, промислові об’єкти, склади. Можливі терміни кредиту від одного місяця до кількох років.Погашення боргу за кредитом необхідно проводити щомісяця, вносячи рівні частини. У деяких випадках допускається обов’язкове щомісячне погашення відсотків, при цьому розмір кредиту має бути виплачено на час закінчення кредитного договору.

При поданні всіх необхідних документів та погодження умов отримання кредиту, Ви можете взяти від 5 до 50 тис. доларів кредитних грошей, при цьому ставка по кредиту буде становити від 2% на місяць.

Ми постійно працюємо над розвитком нових напрямків і удосконаленням вже наявних кредитних програм. Ваші відгуки допомагають ставати нам ще більш професійними і доступними. Компанія «CREDIT» завжди готова простягнути руку, допомогти у вирішенні найскладніших фінансових питань і надати кредит під заставу будинку в потрібне для клієнта час!

Ви можете оформити кредит в містах

Часті питання про Кредит під заставу будинку

Яка процентна ставка у Вашій компанії?
Процентна ставка по отриманому кредиту становитиме від 2% на місяць.
Погодивши всі умови за кредитним договором, клієнт може взяти в борг від 5 до 50 тис. доларів.
Представивши всі необхідні папери на право володіння нерухомістю, наш менеджер-консультант оформить угоду в найстисліші терміни і в того ж дня Ви матимете змогу отримати гроші готівкою.