Кредит під заставу
квартири

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список документів
Паспорт і ІПН
Документи на право власності
Справка о прописці
Тех.документація

Як отримати позику?

1
заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Про нас

Кредит під заставу квартири

Якщо вам терміново знадобилась досить велика сума грошей, яких в даний момент немає ні у вас, ні у знайомих, вам потрібен швидкий спосіб отримати необхідну кількість коштів. Іноді швидкість дій має визначальне значення: чим швидше ви зробите грошове вливання, тим в більш вигідному положенні опинитеся. Заробити великі суми за короткий термін не вийде. Як же бути? Вас виручить кредит під заставу квартири від приватної особи.

Що значить «кредит під заставу квартири»

Це означає, що ви отримаєте необхідні вам гроші тільки завдяки наявності у вас житла! Причому ми видаємо кошти не частинами, а відразу в повному обсязі і готівкою. Для цього вам потрібно лише:

  1. Мати у власності квартиру.
  2. Оформити заявку на нашому сайті.

Тобто, для отримання грошей на руки у вас немає необхідності продавати квартиру або міняти місце проживання.

Проживання в квартирі, відданої в заставу

Не відмовляйте собі в проживанні в своїй власній квартирі або у володінні нею тільки тому, що вам знадобилися гроші. Набагато вигідніше буде взяти кредит, забезпечивши його запорукою свого майна замість продажу.

Просто зв’яжіться з приватним інвестором онлайн, за хвилину заповніть заявку, дочекайтеся схвалення протягом десяти хвилин, і отримаєте позику швидко і без будь-яких довідок. З документів вам знадобиться лише паспорт, ІПН і документи, що підтверджують право володіння житлом, яке ви плануєте віддавати в заставу.

Угоди з квартирою, що знаходиться в заставі

Одним з найбільш поширених і хвилюючих позичальників питань про умови кредитування є пункт про угоди з квартирою, яку вони збираються закласти.

Вираз «віддати в заставу» зазвичай асоціюється у людей з передачею якогось предмета в чужі руки. Але для того, щоб оформити кредит у нас, вам не потрібно припиняти бути повноправним власником майна, що закладається. Отримавши потрібні вам гроші в стислі терміни, ви зможете:

  • Жити в квартирі разом з усіма, хто в ній прописаний, або просто приходити туди в будь-який потрібний вам час. (Для порівняння можна навести якусь службову квартиру, яку можуть відібрати в разі, якщо квартиронаймач в ній довго не проживає); при укладанні договору з нами, такої складності у позичальників не виникає.
  • Дозволяти жити у вашій квартирі родичам або друзям (ми не претендуємо на контроль в цьому плані).
  •  Приймати гостей (скільки завгодно, коли завгодно і як завгодно довго).
  •  Здавати закладене житло в оренду, якщо вам так зручно (окремих дозволів від нас не знадобиться).
  •  Ви зможете навіть продати квартиру, що перебуває в заставі, якщо вирішите, що це вигідна для вас угода.

Інакше кажучи, користуватися своїм житлом ви зможете так, ніби воно і зовсім не закладено.

Чим кредит під заставу квартири краще продажу житла

У тому випадку, якщо вам є де жити крім тієї квартири, за рахунок якої можна було б отримати кредит, ви можете задуматися про те, щоб просто продати це майно, і забути про турботи. Немає квартири – зате є гроші, які не потрібно нікому повертати.

Не поспішайте приймати таке рішення. Уважно подивіться на переваги, якими володіє кредит під заставу нерухомості.

Очевидний плюс: 

  1. Квартира залишається у вашій власності. При такому розкладі вам, дійсно, потрібно буде повертати взяті в борг гроші, але ж в обмін на них ви не позбулися нічого свого (в даному випадку – житла). А в майбутньому, якщо ви так бажаєте, зможете ще і продати «зайву» квартиру, отримавши ще більше грошей, якщо вам підходить таке рішення. Як би там не було, віддати кредитору нерухомість, щоб погасити борг, ви зможете завжди. 
  2. Проживання. Взявши у нас кредит під заставу квартири, ви не зобов’язані з’їжджати з неї. Однак же продавши житло, ви більше не будете мати на нього жодних прав.
  3. Бізнес на позиках під заставу житла. Ідея проста. Ви отримуєте значну суму грошей від приватного інвестора без довідки про доходи і навіть без поручителів, залишаєтеся в своїй оселі, а може бути, здаєте його в оренду, і тим часом вкладаєте кошти в стартап або розвиток свого бізнесу, багаторазово окупивши взятий кредит. Розрахувавшись з інвестором, ви можете повторити цю ж схему.

Такий діловий підхід виявиться вигідним і для вас, і для вашого кредитора.

Ви можете оформити кредит в містах

Часті питання про Кредит під заставу нерухомості

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.