Кредит під заставу
нежитлового приміщення

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список документів
Паспорт і ІПН
Документи на право власності
Справка о прописці
Тех.документація

Як отримати позику?

1
заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Про нас

Оформлення кредиту під заставу комерційної нерухомості

Отримання кредиту може виручити велику кількість людей. Придбання житла, автомобілю, організація відпочинку. Відомо безліч різноманітних типів кредитування. Різновидом позики грошових коштів є кредит під заставу комерційної нерухомості. Він відмінно підходить для розширення бізнесу і збільшення потужностей виробництва.

Найчастіше, ціни на таку нерухомість вищі, ніж на житлову, тому кредит можна отримати на дуже вигідних умовах. Завдяки його високій ліквідності, подібний тип застави надають багато фінансових організацій.

Вимоги для отримання позики під заставу комерційного приміщення

Комерційною нерухомістю вважається приміщення або земельна ділянка, які підходять для ведення бізнесу (ресторани, готелі, підсобні будівлі та ін.).

Кредит під заставу нежитлового приміщення найчастіше беруть тоді, коли потрібно швидко заполучити значну суму на розширення підприємства або для погашення заборгованостей. При цьому, власник комерційної будівлі не змінюється, його можна продовжувати експлуатувати за призначенням.

Основними вимогами для отримання позики під заставу комерційної нерухомості, щодо об’єкта, що кредитується, є:

 • наявність юридично правильно оформлених правовстановлюючих документів;
 • на час оформлення договору будівля не повинна бути в іпотеці або забороні;
 • хороший стан об’єкта, що кредитується;
 • відсутність боргу по комунальних платежах.

Позику під заставу нежитлової нерухомості можуть оформити як фізичні, так і юридичні особи. Для цього потрібно підготувати наступний пакет документів:

Фізичним особам:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • довідка, що підтверджує права на володіння приміщенням.

Для фізичних осіб-підприємців:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний номер;
 • підтвердження реєстрації учасника підприємницької діяльності (або виписка з реєстрації);
 • законодавчі акти на приміщення.

Для товариства з обмеженою відповідальністю:

 • статут організації;
 • папери про зареструювання підприємства;
 • довідку про балансову вартість приміщення;
 • згоду засновників на передачу приміщення під заставу;
 • паспорт та ідентифікаційний номер директора;
 • паспорт та ідентифікаційний код бухгалтера;
 • правовстановлюючий документ на нерухомість.

Як і де отримати кредит під заставу нежитлової нерухомості

Одержати грошові кошти під заклад комерційної нерухомості можна в банківській установі або в приватних фінансових компаніях.

Оформлення позики в банківській організації займає досить довгий час, так як вони зазвичай виставляють суворі вимоги до документів, кредитної історії і віку клієнта-позичальника. Крім цього, необхідно оформити страховку на об’єкт нерухомості, оплатити його експертну оцінку, послуги нотаріуса та інші платежі.

Оформлення кредиту під заставу нежитлової нерухомості в приватних організаціях має переваги, порівняно з банками, а саме:

 • нижча процентна ставка;
 • спрощена процедура оформлення.

Крім цього, в банку не приймають в заставу проблемну нерухомість, тоді як багато приватних фінансових компаній можуть видавати гроші під об’єкти із загубленими документами, під недобудови або будівлі, що знаходяться в арешті.

Невисокий відсоток по кредиту, можливість отримання грошової допомоги на значний проміжок часу, а також невелика кількість паперів для укладання договору, робить кредит під заставу комерційної нерухомості дуже вигідним для позичальника. Для кредиторів цей різновид позики також є цікавим, так як подібна власність виступає переконливою гарантією повернення коштів.

Ви можете оформити кредит в містах

Часті питання про Кредит під заставу нерухомості

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.