Кредит готівкою в Кременчуці

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит без довідки про доходи в Кременчуці

Якщо фінансова ситуація змушує звертатися до знайомих за матеріальною допомогою, а в гаманці вже накопичилося кілька кредиток з мінусовим балансом, саме час оформити кредит готівкою. У Кременчуці, як і в інших містах України, можна укласти угоду з приватним інвестором.

Чому варто вибрати саме цей спосіб кредитування?

 1. Відсутність прихованих і додаткових платежів, таких як обов’язкова страховка, пеня, різні банківські внески.
 2. Швидкість рішення кредитора і оперативність видачі грошей.
 3. Отримання коштів зручним для позичальника способом – готівкою на руки або на будь-яку банківську карту.
 4. Оформлення угоди без поручителів, повна конфіденційність.
 5. Мінімальний пакет документів – без підтвердження доходів і інших довідок з роботи.

Приватні кредитори вважають за краще давати гроші під заставу нерухомості. Закладений об’єкт виступає для інвестора гарантією того, що позичальник вчасно віддасть борг.

Забезпеченням по кредиту може бути житловий будинок або нежитлове приміщення, земельна територія, а також квартира або площа в бізнес-центрі, торгово-розважальному комплексі, іншому громадському закладі.

Фізичні особи, які виступають в ролі інвесторів, не цікавляться тим, куди ви хочете вкласти отримані в борг кошти. І якщо банк зажадає з вас звіту і дозволить використання позики в споживчих цілях, то приватний кредитор не запитає про ваші наміри. Ви можете інвестувати гроші в бізнес-проект і отримати прибуток в короткі терміни, що допоможе вам погасити кредит.

Де в Кременчуці отримати гроші від приватної особи?

Якщо вам терміново потрібна велика сума грошей, наприклад, на лікування, навчання або погашення старих боргів, зв’яжіться з менеджером компанії CREDIT. 

Ми працюємо на ринку кредитування з 2000 року і пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови, комфортні для обох сторін угоди:

 • ставка по кредиту – від 2% на місяць;
 • розмір позики – до 80% вартості закладеної нерухомості;
 • безкоштовні консультації з питань кредитування та погашення боргу в режимі онлайн;
 • терміни кредитування – від 6 місяців до 5 років;
 • дозвіл на необмежене користування об’єктом, що виступає заставою в процесі позичання.
 • 50 000 доларів – максимальна сума, яку ви можете отримати, звернувшись до нас.

Як правило, з моменту подачі заявки і до рішення кредитора, яке в більшості випадків виявляється позитивним, проходить не більше 10 хвилин. Гроші видаються в той же день, коли оцінювач зробить висновки про вартість об’єкта нерухомості. Саме від цієї цифри залежать інші умови кредиту – терміни і відсоток.

Чим вище вартість об’єкта, тим більшу суму ви можете отримати. Терміни кредитування також залежать від ціни об’єкта. Ми пропонуємо послугу безкоштовної оцінки нерухомості, що допомагає нашим клієнтам економити свій час і гроші.

Вам не знадобиться пред’являти податкову декларацію про доходи, свідоцтво про шлюб та інші документи, які запитують банки. CREDIT – небанківська фінансова організація, яка видає кредити готівкою в Кременчуці і в інших містах України.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Кременчуці

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.