Кредит під заставу
нерухомості у Кривому Розі

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит під заставу нерухомості в Кривому розі

Щоб отримати кредит під заставу нерухомості в Кривому Розі немає необхідності йти в банк, стояти в черзі і після подачі заявки з завмиранням серця очікувати на рішення фінансової організації. Якщо у вас є офіційні прострочені борги, висока ймовірність того, що схвалення не буде.

Друга перешкода на шляху до отримання великої суми в борг – відсутність документів про доходи. Часто банківські структури упереджено ставляться до індивідуальних підприємців, бухгалтерів, керівників організацій, а також до безробітних.

В такому випадку оптимальний варіант – звернутися до приватної особи, що надає послуги кредиту під заставу нерухомості.Інвестор, на відміну від брокера, працює безпосередньо, що робить схему взаємодії прозорою.

Особливості оформлення кредиту в компанії CREDIT:

  • Ставка невисока щодо інших приватних інвесторів – від 2% на місяць.
  • Ви можете отримати від 80% повної вартості приміщення або землі.
  • Необов’язково розплачуватися протягом багатьох років – мінімальний термін становить 6 місяців. Але при необхідності позику можна оформити на 5 років.
  • Нас не цікавить ваша кредитна історія і виписки про доходи з роботи. Ви несете відповідальність за виконання зобов’язань позичальника, і ми повністю вам довіряємо.

Навіщо використовувати нерухомість як заставу? Іноді тільки таким способом можна отримати велику суму – аж до 50 000 доларів. Часом для людини, яка взяла безліч дрібних кредитів, розстрочок, іпотеку, це єдиний вихід. У закладеному будинку або квартирі, можна жити, здавати житло в оренду, що перетворює приміщення в вигідний актив.

Ще один спосіб вирішити складну фінансову ситуацію без довідки про доходи – зайняти необхідну суму у знайомої людини під розписку. На перший погляд цей варіант здається відмінним, адже з родичем або іншою людиною можна домовитися про послугу без відсотків. Але через кілька тижнів людина може зажадати велику суму назад.

Які документи потрібні приватному кредитору?

Кредит від приватного інвестора виключає неприємності у вигляді сварок з близькими людьми, чуток і пліток. При цьому вам не доведеться просити довідки з роботи, підтверджуючи в банку свою платоспроможність. Потрібно надати копії 4-х документів:

  1. Паспорт та ідентифікаційний номер.
  2. Документи на право власності.
  3. Довідку про прописку.
  4. Технічну документацію.

Перед схваленням потрібної вам суми необхідно оцінити об’єкт – будинок, квартиру, інше приміщення або земельну ділянку (крім території сільгосппризначення). Наш фахівець здійснить виїзд з професійною оцінкою безкоштовно.

Щоб одержати кредит під заставу нерухомості в Кривому Розі онлайн і отримати кошти на карту або готівкою, зв’яжіться з нами через форму на сайті або за номером, вказаним в розділі «Контакти».

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит під заставу нерухомості в Кривому Розі

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту в Кривому Розі
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.