Кредит готівкою в Кропивницькому

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит під заставу нерухомості в Кіровограді

Кредити в Кіровограді, як і в будь-якому іншому місті України, оформляють різними способами. Найбільш поширений, проте далеко не найпростіший шлях, – звернення в банк. Для багатьох людей, які потребують великої суми, цей варіант здається безпечним і надійним через велику кількість формальностей.

Насправді, надійність кредитора не залежить від обсягу інформації, яку він запитує у потенційного позичальника. Перелік документів, які потрібно надати банківській організації, може бути настільки довгим, що для їх збору вам знадобиться витратити чимало часу. Якщо гроші потрібні в терміновому порядку, такий варіант вам точно не підійде.

Друга перешкода на шляху до отримання кредиту – необхідність привести в банк поручителя. Чи не кожен позичальник може розкривати інформацію про те, що йому потрібна певна сума грошей, стороннім особам. Інформація про послугу банку перестає бути конфіденційною, адже у вас можуть також запитати номер телефону роботодавця або колеги.

Люди, яким не вдалося оформити позику в банку міста Кропивницький, звертаються до приватного інвестора з проханням: «Допоможіть взяти кредит в Кіровограді». Фізична особа, що володіє капіталом, може оформити кредит під розписку або за договором.

В будь-якому випадку вам не доведеться витрачати час і сили на збір величезної кількості документів і, тим більше, залучати поручителів. Для отримання грошей досить застави – наприклад, нерухомості, включаючи основне житло або комерційне приміщення, в якому ви ведете свій бізнес.

Які документи знадобляться в такому випадку?

  1. Паспорт, ідентифікаційний код.
  2. Право власності.
  3. Технічна документація.
  4. Довідка про прописку.

Якщо ви хочете отримати кредит онлайн, всі документи можуть бути передані фінансовій організації у вигляді електронних копій оригіналів.

Де взяти приватну позику під відсотки?

Компанія CREDIT займається видачею кредитів з 2000 року. Терміни кредитування становлять від 6 місяців до 5 років, точний період залежить від потреб позичальника і вартості об’єкта нерухомості, наданого в якості застави. Великий плюс для клієнтів небанківської фінансової організації полягає в тому, що протягом усього часу погашення заборгованості до нас можна звертатися за безкоштовними консультаціями, задавати питання, пов’язані з кредитом.

Звернувшись в компанію CREDIT, ви отримуєте помічника в особі приватного кредитора, який зацікавлений в тому, щоб ви отримали потрібну суму в короткі терміни. Процес оформлення кредиту проходить в кілька етапів:

  1. Ви заповнюєте форму на сайті, з вами зв’язується наш фахівець. Альтернативний спосіб звернення – телефонний дзвінок або електронного листа.
  1. Після професійної консультації ми запитуємо основні документи.
  2. Протягом 10 хвилин озвучуємо рішення кредитора. У більшості випадків запити схвалюються інвесторами.
  3. Відправляємо до вас нашого оцінювача. Висновок про вартість об’єкта ви отримуєте в подарунок.
  4. На підставі оцінки робимо розрахунки, інформуємо вас про максимальну позику, відсотки, терміни кредитування і всі нюанси угоди.
  5. Якщо умови вам підходять, домовляємося про те, коли і в якому форматі (онлайн або офлайн) оформляємо угоду.
  6. Видаємо гроші готівкою або відправляємо їх вам на карту.

Як правило, всі перераховані вище дії виконуються протягом одного дня. Ви можете відправити запит на отримання кредиту в Кіровограді в будь-який день і в будь-який час доби.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Кропивницькому

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.