Кредит готівкою в Луцьку

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит готівкою в Луцьку

Кредит в Луцьку цікавить жителів міста, котрі опинилися у скрутній матеріальній ситуації чи потребують терміново придбати певну річ, наприклад, автомобіль. Поширеною причиною звернення до кредиторів є необхідність оплатити навчання дитини чи серйозне лікування. Навіть якщо на перший погляд серйозного приводу позичати кошти немає, можливо, ви просто давно не відпочивали. Варто задуматися про подорож, адже курорт може врятувати вас від вигорання та втрати здоров’я.

Щоб уникнути наслідків, пов’язаних із відсутністю певної суми грошей в потрібний момент, скористайтеся послугою грошових позик. Окрім банків, таку можливість надають небанківські фінансові організації. Компанія CREDIT працює на ринку приватного кредитування з 2000 року і гарантує прозорі умови співпраці, вигідні для обох сторін домовленості.

Складність отримання банківського кредиту в Луцьку, як і в будь-якому іншому місті України, полягає в суворих правилах кредитування, що з кожним роком змінюються та унеможливлюють грошові позики для людей з поганою кредитною історією. Навіть якщо ви ніколи не мали прострочених боргів та не користувалися кредитними коштами на картках, банк не гарантує схвалення позики.

Щоб отримати велику суму в банкові, заздалегідь потурбуйтеся про наявність чималої кількості документів, зокрема довідки з офіційного місця роботи про доходи. В деяких випадках знадобиться також поручитель – людина, яка може підтвердити вашу платоспроможність. Та далеко не кожен готовий взяти на себе матеріальну відповідальність перед організацією, яка видає вам кредит.

Де отримати кредит готівкою без довідки про доходи?

Якщо ви працюєте на себе чи не маєте можливості надати певні документи, оскільки на даний момент навчаєтеся чи перебуваєте в декретній відпустці, зверніться до приватного кредитора. Зазвичай такий тип кредитування передбачає єдину важливу умову – наявність застави у вигляді обєкту нерухомості.

Переваги приватного кредитування:

  • Щоб отримати кредит від приватної особи, не потрібно готувати безліч паперів. Достатньо надіслати електронною поштою копії паспорта, ІПН, технічної документації на об’єкт нерухомості, довідку по прописку та підтвердження права власності.
  • Приватний кредитор не цікавиться тим, в яких цілях ви плануєте використати отримані кошти. Ви маєте право інвестувати їх в бізнес, оновити інтер’єр домівки чи просто зробити довгоочікувану покупку.
  • Тривалі терміни кредитування при відносно невисокій процентній ставці. У компанії CREDIT це відповідно 0,5-5 років та мінімум 2%.
  • Можливість спілкування з кредитором в режимі онлайн, швидкість отримання зворотнього зв’язку(протягом 10 хвилин після відправки заявки на сайті) та оперативність видачі коштів (в день подачі заявки).
  • В якості застави можна використати квартиру, будинок чи частину житла, оформленого в БТІ, територію землі, зокрема під забудову, а також приміщення комерційного призначення, навіть невеличкі площі в ТРК.

Ми видаємо кредити в розмірі від 5 до 50 тисяч доларів. Максимальна позика складає 80% від вартості заставленого об’єкту. Наш оцінювач визначить вартість нерухомості під час безкоштовного візиту в зручний для вас час.

Виникли запитання стосовно умов кредитування? Щоб отримати відповіді на них та оформити кредит в Луцьку під заставу нерухомості, заповніть форму на сайті чи зателефонуйте нам.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Луцьку

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.