Кредит готівкою в Львові

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документов
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит без довідки про доходи у Львові

Якщо вам терміново потрібні гроші, однак ви не маєте у власності нічого, окрім нерухомості, не поспішайте її продавати. Альтернатива продажі житла чи комерційного приміщення, ділянки – кредит у Львові під заставу нерухомого майна.

Якщо претендент на отримання коштів володіє лише одним об’єктом нерухомості, яке є його житлом, непотрібно покидати оселю. Приватні кредитори дозволяють користуватися заставленим житлом протягом усього періоду погашення заборгованості. Якщо мова іде про комерційне приміщення, позичальник має право продовжувати вести бізнес у ньому, тим самим полегшуючи для себе та пришвидшуючи процес повернення коштів кредитору.

Заставою може бути також ділянка землі, наприклад, під забудову. Продовжуйте розпочате будівництво, використовуючи кошти, отримані в кредит. Це зручний спосіб фінансування – як для особистих, так і для підприємницьких цілей. Також гарантією вашої платоспроможності можуть виступати квадратні метри у торговому центрі, спортивному комплексі, загалом – у будь-якому громадському місці.

Як отримати кредит готівкою у Львові?

Якщо вам потрібно негайно отримати велику суму грошей готівкою чи на банківську карту, зверніться до приватного інвестора. Зазвичай рішення про видачу коштів можна дізнатися протягом 10-15 хвилин.

Як це відбувається у компанії CREDIT?

 1. Залишаєте заявку на сайті та чекаєте дзвінка нашого менеджера. Очікування триває не більше 10 хвилин.
 2. Під час безкоштовної консультації задаєте уточнюючі запитання та надаєте інформацію про потенційну заставу і бажаний розмір займу.
 3. Надсилаєте нам електронні копії паспорта, ідентифікаційного номеру, документації, що підтверджує ваше право власності на об’єкт.
 4. Оцінювач здійснить безкоштовну професійну оцінку нерухомості.
 5. Ми розрахуємо процентну ставку та терміни кредитування, враховуючи ваші побажання і визначену вартість заставленої нерухомості.
 6. Після узгодження усіх умов договору та організаційних моментів домовляємося про дату і час укладення угоди. Зазвичай видаємо кошти в день отримання заявки.

Часто позичальнику потрібні гроші готівкою. Не кожен кредитор може виконати прохання претендента на позику, однак це не стосується приватного кредитування в компанії CREDIT. Ми йдемо назустріч кожному клієнту та розуміємо, що у деяких випадках необхідно отримати всю суму на руки.

Будь-який банк з легкістю видасть вам мікрокредит, однак якщо мова іде про декілька десятків тисяч доларів, рішення організації-кредитора може бути негативним. В процесі отримання позики у вас можуть запитати про місце роботи. Якщо ви не в змозі звернутися до роботодавця з проханням надати довідку про доходи, вірогідність схвалення кредиту значно зменшується.

Ще одна перешкода на шляху до отримання грошової позики у банках України – умова наявності поручителя, а головне – бездоганна кредитна історія. Якщо у вас є кредитні картки з мінусовим балансом, розстрочки чи дрібні кредити, будьте готові до відмови.

Однак перелічені вище перешкоди не стосуються співпраці з приватними інвесторами. Якщо мова іде про приватне кредитування, то головне для потенційного позичальника – мати у власності ліквідну нерухомість.

Якщо у вас є квартира, будинок чи частина приміщення, оформлена в БТІ, або ж ділянка землі, окрім сільськогосподарського призначення, ви можете звернутися до нас та отримати в борг від 5 000 до 50 000 доларів – залежно від ваших потреб та від вартості нерухомості. Компанія CREDIT пропонує вигідні умови фінансування:

 • Процентна ставка – від 2% щомісяця.
 • Максимальний розмір займу – до 80% вартості приміщення чи ділянки, визначеної нашим оцінювачем.
 • Діапазон термінів кредитування досить широкий – від півроку до 5 років.
 • Відсутність прихованих виплат, таких як обов’язкове страхування, пеня.
 • Не потрібно оплачувати послуги нотаріуса, а також оцінювальника нерухомості.
 • Кожен власник нерухомого майна має право отримати кошти без довідки про доходи.

Останній пункт досить важливий в сучасних реаліях, оскільки значна частина населення України працює на себе, або з інших причин не може надати офіційне підтвердження свого заробітку.

Ми видаємо грошові позики без перевірок кредитних історій. Якщо ви чи ваші знайомі цікавляться, де можна взяти кредит у Львові, зверніться в компанію CREDIT.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит у Львові

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.