Кредит готівкою в Маріуполі

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит без довідки про доходи в Маріуполі

Кредити в Маріуполі оформляють різними способами. Багато хто віддає перевагу зверненню в банк, але отримують відмову у видачі грошей. Це стосується випадків, коли дохід потенційного позичальника не підтверджений офіційно, або ж якщо для оформлення позики потрібно мати ідеальну кредитну історію.

Більшість банків вимагають присутності поручителя, але не кожен родич або колега, хороший знайомий, готовий взяти на себе матеріальну відповідальність за чужий борг. Багатьох зупиняє бюрократія, що панує в державних і деяких приватних структурах. Але і звернення за допомогою до друзів не приносить бажаного результату. Більш того – через великий борг, наданий близькій людині, відносини згодом псуються.

Універсальний варіант, який підходить всім без винятку, це кредит від приватної особи під відсоток. В процесі вибору інвестора варто враховувати кілька критеріїв:

  •  Процентна ставка. Оптимальним вважається показник від 2% на місяць.
  • Терміни та порядок погашення. Якщо в договорі зазначено, що позичальник зобов’язується віддати гроші протягом 1-2-х місяців – висока ймовірність того, що він не встигне знайти потрібну суму.
  •  Наявність обов’язкової страховки, додаткових внесків. Всі подібні витрати повинні бути чітко прописані в договорі і погоджені.
  • Можливість отримати кредитні канікули і інші привілеї, наприклад, безкоштовна оцінка застави, консультування до моменту погашення боргу.
  • Гроші в борг від інвесторів можна використовувати в будь-яких цілях. Більшість банків видають споживчі кредити, обмежуючи позичальників у виборі вкладень. Наприклад, ви зможете купити автомобіль, але вам не дозволять інвестувати отриману суму в бізнес. Якщо ви звернетеся до приватного кредитора в Маріуполі, вас ніхто не буде контролювати.

Як взяти гроші в борг без зайвих питань і документів?

Багатьох цікавить питання, чи дають подібні кредити без довідки про доходи. Відповідь позитивна, якщо мова йде про приватного інвестора. Позику від фізичної особи видає власник фінансових накопичень, який зацікавлений в їх обороті шляхом видачі грошей під відсоток.

Де можна оформити таку позику?

 Компанія CREDIT видає кредити в Маріуполі і інших містах України під заставу нерухомості. Звернувшись до нас, позичальник може отримати суму до 50 тис. доларів за вигідною щомісячній ставці – від 2%. Точний відсоток, терміни кредитування і максимальна сума залежать від нерухомості, яка виступає в якості застави.

Незважаючи на відсутність формальностей і швидкості видачі великої суми на карту або готівкою, угода укладається офіційно, на основі договору боргових відносин. Оскільки немає необхідності готувати безліч документів, спілкуватися з поручителями і перевіряти кредитну історію позичальника, процес видачі коштів дуже швидкий. З моменту подачі заявки до схвалення запиту проходить близько 10 хвилин.

Важливий нюанс подібної угоди полягає в тому, що для її укладення немає потреби відвідувати офіс кредитора, стояти в черзі, витрачати свій робочий час або жертвувати перервою на відпочинок.

Ви можете відправити електронні копії паспорта, ІПН, підтвердження права власності, довідки про прописку і технічну документацію. Для цього просто відскануйте документи і надішліть скани на e-mail: credit96@gmail.com

Також для оформлення кредиту в Маріуполі можна зв’язатися по одному з номерів телефонів, зазначених на сайті, або залишивши заявку.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Маріуполі

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.