Кредит готівкою в Мелітополі

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит без довідки про доходи в Мелітополі

Приватний займ в Мелітополі – хороша ідея, якщо ви зазнаєте фінансових труднощів. На відміну від мікропозик, це реальний шанс поліпшити найскладніше матеріальне становище, адже деякі інвестори готові запропонувати великі суми – аж до 50 000 доларів.

Люди, які шукають вільні гроші на особисті потреби або на втілення бізнес-ідей, порівнюють різні варіанти кредитування. Розглянемо основні способи отримання грошей в борг.

  1. Кожен може попросити позичити потрібну суму під розписку близького родича чи друга, колегу. У деяких випадках люди звертаються відразу до кільком знайомим, потім роками віддають борги. Весь цей час вони знаходяться в незручному положенні, втрачають хорошу репутацію в очах оточуючих.
  2. Банки видають кредити офіційно, після тривалої процедури перевірки

кредитної історії та схвалення запиту позичальника. Для багатьох подібні формальності служать підтвердженням надійності кредитора. Але в деяких випадках отримати банківську позику нереально. В першу чергу це стосується безробітних, фрілансерів, підприємців.

  1. Звертатися в ломбарди та інші сумнівні організації небезпечно. Ймовірно, що вам доведеться назавжди розлучитися з цінними речами, при цьому ви не зможете довести свою правоту в разі конфлікту з нечесним кредитором.
  2. Альтернативне кредитування – приватні позики. Фізичні особи видають величезні суми і не вимагають наявності поручителів. У цьому для них є своя вигода: відсотки від такого вкладення більші, ніж від банківських вкладів.

Якщо ви володієте будинком, квартирою або будь-якою іншою нерухомістю – аж до пустуючої ділянки або складу – сміливо звертайтеся до приватного кредитора, який видає гроші під заставу нерухомості.

Де взяти миттєвий кредит без довідки про доходи?

Компанія CREDIT надає послуги кредитування терміном від 6 місяців до 5 років. Ми зацікавлені в тому, щоб нас рекомендували знайомим, тому пропонуємо вигідні умови для позичальників:

  • Для оформлення позички потрібен лише паспорт, ідентифікаційний код, технічна документація, прописка і документ про право власності.
  • Відсоткова ставка дуже низька – від 2% на місяць.
  • Діапазон розмірів кредитів великий – від 5 до 50 тис. доларів. Все залежить від собівартості об’єкта нерухомості і потреб позичальника.
  • Ми не перевіряємо кредитне минуле наших клієнтів і не залучаємо до процесу поручителів.

Оцінка нерухомості – безкоштовний бонус від нашої компанії. Щоб отримати приватний займ в Мелітополі, залиште замовлення на сайті або зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Мелітополі

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.