Кредит готівкою в Миколаєві

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит без довідки про доходи в Миколаєві

Приватний займ в Миколаєві

Форс-мажорні обставини, пов’язані з фінансовими труднощами, змушують людей звертатися в банки і мікрофінансові організації для отримання кредитів. Іноді один непогашений повністю борг по кредитці може зіпсувати кредитну історію і перешкодити отриманню потрібної суми грошей.

Приватний займ в Миколаєві – альтернатива банківській позиці, яка не передбачає великої кількості вимог до позичальника.

Існує кілька способів отримати гроші від приватного інвестора:

 1. Під розписку. Для оформлення потрібен юридичний документ із зазначеними гарантіями повернення. І якщо сума перевищує 10 мінімальних заробітних плат, вам обов’язково доведеться звертатися до нотаріуса для засвідчення розписки, що тягне за собою додаткові витрати і втрату часу.
 2. Гроші в борг без передоплати. Варіант не користується популярністю, оскільки є занадто ризикованим для кредитора. Аналогічно ви можете позичити гроші у близького знайомого – але варто задуматися, чи не постраждають після цього ваші взаємини.
 3. Під заставу. Оптимальний для обох сторін метод. Він полягає в наданні позичальником об’єкта, який передається у володіння кредитору, якщо борг не буде повернутий в зазначені в договорі терміни.

Як правило, до передачі застави у власність інвестора справа не доходить. Якщо умови угоди дозволяють позичальникові користуватися закладеним об’єктом на свій розсуд, процедура погашення боргу спрощується. Наприклад, якщо ви використовуєте в якості застави житло або комерційне приміщення, в якому не проживаєте, протягом усього періоду погашення заборгованості можна здавати будинок або квартиру в оренду. За допомогою додаткового заробітку реально віддати борг достроково.

Переваги приватного кредитування

Приватний займ дозволяє позичити гроші під відсотки навіть у тому випадку, якщо вам потрібна велика сума і в дуже короткі терміни. Цей вид фінансування має масу переваг для позичальника.

 • Отримання кредиту готівкою або на банківську карту.
 • Оформлення позики без довідки про доходи і в цілому без великої кількості документації.
 • Позика швидка незалежно від суми, яка вказується в запиті.
 • Рішення кредитора відомо в день звернення позичальника.
 • Процедура відбувається без поручителів, що дозволяє вам зберегти повну конфіденційність.
 • Оформити угоду можна дистанційно, відправивши кредитору електронні копії документів.

Звичайно, для отримання великої кількості грошей необхідна застава з високою собівартістю. Але якщо на протязі всього терміну погашення заборгованості ви зможете користуватися закладеним об’єктом, цей варіант є вигідним і зручним.

Де можна взяти приватний кредит?

Якщо ви боїтеся відмови кредитора, відразу звертайтеся до приватної особи. Компанія CREDIT займається кредитуванням під заставу нерухомості на вигідних умовах:

 1. Дуже низька для даного типу кредитування процентна ставка – від 2%.
 2. Строки – від 6 місяців до 5 років. У вас буде достатньо часу, щоб віддати велику суму.
 3. Позика передбачає видачу до 80% від повної вартості об’єкта нерухомості.
 4. Великий вибір варіантів застави – це може бути будинок, частина приміщення, в тому числі комерційного, квартира, земельна ділянка, квадратні метри в ТРЦ і т. д.
 5. Максимальна сума, яку ми можемо видати, – 50 000 доларів.

Наші фахівці безкоштовно виконають оцінку вашої нерухомості, використовуваної в якості застави. Щоб отримати приватну позику в Миколаєві або дізнатися подробиці, зв’яжіться з нами.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Миколаєві

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.