Кредит готівкою в Нікополі

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит без довідки про доходи в Нікополі

Кредити в Нікополі видають банки і небанківські фінансові організації. Оптимальний варіант – взяти гроші в борг у фізичної особи під відсотки. На відміну від звернення за матеріальною допомогою до знайомих або родичів, співпраця з професійним приватним інвестором має на увазі підписання договору, в якому чітко прописуються всі обов’язки сторін. І, що важливо, вам не доведеться ризикувати відносинами з близькими людьми через фінансові питання.

Приватне кредитування користується попитом серед населення Нікополя і всієї України, і популярність послуги зумовлена ​​декількома причинами.

  • Рішення кредитора відомо протягом 10 хвилин після запиту позичальника, а потрібну суму можна отримати в день звернення.
  • Кредитори видають гроші на карту або готівкою – залежно від того, як зручніше позичальникові.
  • Претендент на позику не зобов’язаний розкривати свої плани і говорити про цілі кредитування.
  • Надання документів, узгодження умов і оформлення позики відбувається в режимі онлайн.
  • Вам не знадобиться шукати поручителя і показувати кредитору довідку про доходи. Головне – підтвердження платоспроможності у вигляді наявності застави.

Що можна використовувати в якості застави?

Компанія CREDIT видає кредити під заставу нерухомості. Щоб дізнатися, скільки грошей можна отримати в борг під заставу конкретного об’єкта, зв’яжіться з нами і домовтеся про виїзд оцінювача. Спеціаліст безкоштовно огляне об’єкт і визначить вартість, після чого ми зможемо узгодити з вами всі деталі угоди, в тому числі терміни кредитування, процентну ставку, максимальну суму. В цілому умови для позичальників відрізняються вигідністю і прозорістю:

  1. Терміни погашення заборгованості – від 6 місяців до 5 років.
  2. Ставка – від 2% на місяць.
  3. Діапазон розміру позики, яку ми готові видати, становить від 5 до 50 тис. доларів.
  4. При цьому доступна для вас сума – до 80% від вартості закладеної нерухомості.

Закласти можна будинок, в якому ви проживаєте, квартиру, територію землі або будь-яке житлове приміщення з ділянкою або без нього, яке є вашою власністю. На період, коли ви будете виплачувати борг по кредиту, дозволено користуватися нерухомістю – жити, здавати в оренду, використовувати в бізнес-цілях, тим самим окупаючи процентну ставку і прискорюючи момент повного погашення кредиту.

Якщо вас цікавлять кредити в Нікополі або іншому місті України від приватної особи, зв’яжіться з менеджером компанії CREDIT.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Нікополі

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.