Кредит під заставу
нерухомості у Одесі

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит під заставу нерухомості в Одесі

Відмінний спосіб вийти зі складної фінансової ситуації – взяти кредит під заставу нерухомості в Одесі. Адже не завжди є можливість надати банківським працівникам документальне підтвердження доходів. Навіть якщо ви можете собі дозволити щомісячні виплати, банк не схвалить кредит без довідок з місця роботи і великого пакета документів.

Кому це потрібно?

  1. Індивідуальним підприємцям. Якщо ви збираєтеся запустити стартап або розширюватись, іноді дуже складно отримати потрібну для розвитку бізнесу суму в банку.
  2. Фрілансерів. Прибуток самозайнятих важко спрогнозувати, а банківські організації відмовляють в разі відсутності «страховки» у вигляді довідки про доходи.
  3. Людям з поганою кредитною історією. Навіть кілька прострочених платежів впливають на рішення кредитора.
  4. Керівникам підприємств, головним бухгалтерам – вони також потрапляють в категорію ризику в очах банкірів.

Наявність нерухомості або земельної ділянки є основною гарантією для приватної особи. У нас ви зможете отримати від 5 000 до 50 000 доларів, які складають до 80% застави. Часу на те, щоб погасити борги, більш ніж достатньо – максимальні терміни становлять 5 років.

У чому переваги кредиту із заставою нерухомості від приватної особи?

Заклавши квартиру, будинок, частину об’єкта нерухомості або земельну ділянку, ви можете отримати від кредитора потрібну суму на карту або готівкою. Цим процес істотно відрізняється від процедури позики в банківській структурі, де від потенційного позичальника жадають різні підтвердження того, що він дійсно може виплатити позичену суму в потрібний термін.

Ключові причини взяти кредит саме у приватної особи:

  • Вам не знадобляться довідки з роботи, в тому числі підтвердження про офіційний дохід.
  •  Не потрібно залучати поручителів, тим самим розголошуючи інформацію про своє рішення позичити велику суму під відсотки.
  • Кредити оформлюються в режимі онлайн, а це означає, що не доведеться відвідувати різні установи, стояти в чергах і витрачати свій час на формальності.
  • Закладена нерухомість працює на вас. Позичальник має право користуватися об’єктом, зокрема, може застосовувати його для додаткового заробітку – здавати в оренду або використовувати як комерційне приміщення.

У разі звернення до приватної особи вам не доведеться сплачувати обов’язкові страховки. Банк може пред’явити до нерухомості масу вимог, аж до матеріалу стін і наявності комунікацій, їх стану. Приватний інвестор бере до уваги тільки вартість і ліквідність будинку, квартири або землі, яку ви віддаєте як заставу.

У нас ви можете отримати кредит на будь-які потреби зі ставкою від 2%. Банк може спочатку пропонувати більш низьку ставку, але після перевірки кредитної історії відмовити. Іноді банківські організації погоджуються на видачу грошей навіть в тому випадку, якщо у клієнта вже є непогашені борги, але при цьому сильно збільшують ставку. У позичальника в такому випадку не залишається вибору, в результаті він змушений щомісяця виплачувати величезну суму.

Щоб оформити кредит під заставу нерухомості в Одесі терміново і без довідки про доходи, зв’яжіться з менеджером компанії CREDIT. Ми допоможемо вам з визначенням вартості об’єкта під час виїзду оцінювача, розрахуємо щомісячний платіж залежно від термінів кредитування і відповімо на всі питання, що стосуються умов погашення боргу.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит під заставу нерухомості в Одесі

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту в Одесі?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.