Кредит готівкою в Павлограді

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит без довідки про доходи в Павлограді

Компанія CREDIT пропонує кредити в Павлограді та інших містах України. До нас звертаються за допомогою в різних ситуаціях, наприклад, в зв’язку з необхідністю оплатити навчання, лікування або відпочинок, придбати автомобіль або іншу дорогу і дуже потрібну річ.

Люди, обтяжені численними боргами, можуть взяти кредит і погасити всі заборгованості, таким чином розпрощавшись з поганою кредитною історією. Ми не перевіряємо наявність у позичальника офіційного доходу, не уточнюємо стаж, місце роботи і навіть не вимагаємо залучати до процесу оформлення позики поручителя.

Простота і швидкість укладання угоди зумовлена ​​типом кредитування. Позики видають приватні особи – інвестори, які мають у своєму розпорядженні грошові заощадження і зацікавлені в їх видачі під відсоток. Умови кредитування прописуються в договорі, що виключає неприємні несподіванки для обох сторін.

Співпраця з фізичною особою має масу переваг в порівнянні зі зверненням в банк:

 • Немає необхідності витрачатися на страховку, послуги нотаріуса.
 • Пакет документів мінімальний, як і кількість дій з боку позичальника.
 • Досить часу для погашення боргу.
 • Подача заявки і надання всіх даних в режимі онлайн.
 • Швидкість укладання угоди і видача грошей на руки позичальникові або, за його бажанням, – на карту.
 • Приватне кредитування користується попитом в Павлограді, як і по всій Україні, завдяки відсутності жорстких вимог до претендентів на позику.

Що потрібно, щоб отримати кредит в Павлограді?

Для оформлення позики від 5 до 50 тис. доларів вам необхідно надати скани свого паспорта, ІПН, підтвердження права власності на об’єкт, прописки та технічну документацію.

Ще одна умова, яке є ключовою у рамках роботи з приватним інвестором від CREDIT – наявність застави у вигляді ліквідної нерухомості, наприклад, будинки, квартири або комерційного об’єкта. Якщо ви володієте кількома приміщеннями або ділянками, рекомендуємо вибрати найдорожчий з них. Адже чим дорожче застава, тим більше грошей зможе позичити кредитор. Максимальна сума позики становить 80% від ціни на нерухомість.

Як ми працюємо?

 1. Ви подаєте заявку, скориставшись формою на сайті, або зв’язуєтеся з нами іншим зручним способом.
 2. Після обробки вашого запиту ви надсилаєте нам копії документів і

надаєте інформацію про заставу.

 1. Ми відправляємо до вас нашого оцінювача і, після визначення вартості нерухомості, розраховуємо процентну ставку, терміни та загальну суму кредиту.
 2. Якщо вас все влаштовує, ми стверджуємо час укладання угоди.
 3. Ви отримуєте гроші готівкою або на картку. Спосіб видачі залежить тільки від ваших побажань.

Щоб дізнатися, скільки грошей вам може видати кредитор, необхідно провести оцінку закладеної нерухомості. Компанія CREDIT надає цю послугу абсолютно безкоштовно.

Узгодження дати та часу виїзду оцінювача на об’єкт відбувається після обробки заявки. Ми відповімо вам і повідомимо про рішення кредитора протягом 10 хвилин після відправлення запиту.

Звернувшись до нас, ви можете отримати потрібну суму готівкою або на банківську карту. Якщо вас цікавлять кредити в Павлограді та Дніпропетровській області, зв’яжіться з нашим менеджером.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Павлограді

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.