Про компанію

Небанківська фінансова організація CREDIT працює на ринку кредитування з 2000 року. Великий досвід в сфері фінансової допомоги фізичним і юридичним особам дозволяє нам пропонувати максимально вигідні умови для клієнтів.

З моменту подачі заявки на кредит до рішення про його видачу проходить не більше 10 хвилин, а для оформлення угоди не потрібна довідка про доходи. Ми бережемо ваші нерви і цінуємо ваш час.

Наша місія – допомагати людям задовольняти матеріальні потреби просто і швидко.

Ми видаємо кредити від 5 до 50 тис. доларів з невеликою ставкою – від 2%. Все, що потрібно для оформлення позики у нас, це запропонувати приватному інвесторові нерухомість, яка може бути використана в якості застави. Його оцінку ми беремо на себе, здійснюючи безкоштовний виїзд на об’єкт.

Принципи роботи компанії CREDIT

  • Чесність і відкритість. Схема роботи складається з декількох етапів, всі умови прописуються в договорі.
  • Сучасний підхід до роботи. Обслуговуємо в режимі онлайн, при необхідності відправляємо всю суму на карту.
  • Швидкість. Ви можете отримати гроші в день звернення до нас.
  • Індивідуальні рішення. Розкажіть нам про вашу ситуацію, і ми підберемо умови кредитування, вигідні саме для вас.

Наші послуги

Ми постійно розширюємо спектр послуг та завжди прислухаємося до побажань клієнтів. Терміни кредитування становлять від 6 місяців до 5 років.

Протягом цього часу ви можете звертатися до нас за консультаціями, задавати питання нашим фахівцям і бути впевненими в сумлінності свого кредитора.

Щоб позичити потрібну суму на будь-які потреби у приватної особи, зв’яжіться з нами зручним способом, представленим в розділі «Контакти». Ми з радістю допоможемо вам виконати вашу мрію, якщо для її реалізації потрібна конкретна сума грошей.