Кредит готівкою в Рівному

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит готівкою в Рівному

Кредит в Рівному цікавить фізичних та юридичних осіб, котрі хочуть погасити попередні заборгованості, здійснити грандіозну покупку чи зробити інвестицію в бізнес. Не завжди фінансові цілі претендента на позику влаштовують банк, котрий видає кредити. Наприклад, деякі структури висувають строгі умови щодо використання виданих в кредит коштів. Позичальник не може отримати гроші готівкою, з’являються інші нюанси, котрі обмежують клієнта банку в діях.

Щоб уникнути неприємних ситуацій та необхідності готувати безліч документів, зверніться до приватного кредитора – людини, котра видає кредити під проценти без довідки про доходи, без поручителів та інших додаткових формальностей.

Приватна особа буде вимагати певні документи, але порівняно з умовами банків підготовка до оформлення угоди займе у вас мінімум часу. Знадобиться паспорт, ідентифікаційний код. Якщо ви берете гроші в кредит під заставу нерухомості – а такий тип кредитування найпоширеніший серед приватних іневсторів, – потурбуйтеся про наявність прописки, технічної документації, права власності.

У випадку позики під заставу нежитлового приміщення чи ділянки можуть знадобитися інші папери, зокрема виписка з реєстрації підприємця чи деякі законодавчі акти. У будь-якому випадку, фізична особа, що видає вам кредит, не буде вимагати окремо оплачувати завірення документів нотаріусом, обов’язкову страховку чи навіть послугу оцінки нерухомості. Останню функцію часто бере на себе кредитор.

Небанківська організація CREDIT працює в місті Рівне та по всій Україні. З 2000 року ми видаємо кредити під заставу нерухомості, а саме:

  • житлових будинків, їх частин та ділянок;
  • квартир, окремих кімнат (при відповідному офоррмленні в БТІ);
  • комерційних приміщень (спортивних залів, салонів краси і ін.);

 

 • окремих ділянок землі (під забудову, для садівництва та будь-яких інших, окрім земель сільськогосподарського призначення).

 

Ми безкоштовно оцінюємо нерухомість та консультуємо з питань кредитування, не перевіряємо кредитні історії наших клієнтів та працюємо офіційно, на вигідних для вас умовах. 

Як відбувається процес оформлення приватної позики?

Щоб взяти гроші в борг у приватної особи, потрібно залишити заявку на нашому сайті. Схема нашої роботи зрозуміла і прозора:

 1. Протягом 10 хвилин після заявки наш менеджер зв’язується з вами та інформує про рішення стосовно кредиту.
 2. Надання документів відбувається в режимі онлайн: ви надсилаєте нам електронні копії паспорта, ідентифікаційного коду особи, технічну документацію на майно, право власності та прописку.
 3. На основі документів, а також оцінки нерухомості, ми визначаємо термін кредитування, процентну ставку та загальну суму, яку може видати інвестор.
 4. Після узгодження всіх умов ви можете отримати кошти протягом 1-2 годин – на карту чи готівкою.

Чим більше грошей вам потрібно, тим дорожчим має бути заставлений об’єкт. Тому ми рекомендуємо за можливості використовувати в якості забезпечення по кредиту комерційну нерухомість. Як правило, такі приміщення коштують більше, і завдяки їх високій ліквідності позичальник може отримати більшу суму на дуже вигідних умовах.

Щоб оформити кредит в Рівному чи у будь-якому іншому місті України, вам потрібно запропонувати в якості застави власну нерухомість та надати електронні копії документів.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Рівному

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.