Кредит готівкою в Сумах

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит без довідки про доходи в Сумах

Кредит в Сумах можна отримати різними способами, найпопулярніший серед яких – звернення в банк. Перед тим як подавати заявку в банківську організацію варто звернути увагу на можливі перешкоди і недоліки такого кредитування.

  • Необхідність пред’являти безліч документів, один тільки збір яких відніме у вас чимало часу і сил.
  • Обмеження цілей для яких можливе використання коштів, наприклад, тільки споживчі потреби, без можливості інвестування в бізнес-проекти.
  • Тривале і втомлююче очікування рішення банку, яке часто виявляється негативним. При цьому банківські працівники не зможуть пояснити вам причину відмови.
  • Видача невеликих сум на короткий час.
  • Перевірка кредитної історії, яка може вважатися поганою навіть при мінімальних затримках виплат з вашого боку.

Щоб уникнути перерахованих проблем варто звертатися безпосередньо до людини, яка володіє величезним капіталом і готова дати гроші в борг під відсоток, таким чином надавши вам матеріальну допомогу. У більшості випадків приватні кредитори видають гроші під заставу нерухомості.

Забезпеченням по кредиту може виступати приватний будинок, квартира, житлове приміщення з ділянкою або нежитлова будівля, наприклад, склад або цех. Також в якості застави можна використовувати землю – тільки не сільськогосподарського призначення. Якщо у вашій власності є квадратні метри в ТРЦ, ви також можете запропонувати їх своєму кредитору.

Де краще взяти кредит без довідки про доходи?

Кредит під заставу нерухомості від приватної особи – універсальний спосіб вирішення фінансових питань. Якщо ви плануєте отримати велику суму готівкою або на банківську карту, але у вас немає підтвердження офіційних доходів, сміливо звертайтеся до приватного інвестора.

Небанківська фінансова організація CREDIT займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб з 2000 року. За цей час ми визначили ключові потреби наших клієнтів і пропонуємо позичальникам оптимальні умови співпраці.

  1. Оформлення угоди в режимі онлайн і видача грошей в день подачі заявки.
  2. Невелика процентна ставка – від 2% щомісяця.
  3. Якщо вартість застави дозволяє, видаємо великі суми аж до 50 тис. доларів.
  4. Вимагаємо мінімум документів – тільки паспорт, ІПН, підтвердження права власності і прописку, а також технічну. документацію.
  5. Вам не потрібно шукати поручителя, щоб отримати позику. На відміну від банківських структур, приватні кредитори не вимагають залучати сторонніх людей для оформлення угоди, зокрема, не дзвонять вашим родичам і колегам. Це важливо, якщо ви дорожите своєю репутацією і не хочете поширювати інформацію про фінансову ситуацію в вашому житті.

Щоб дізнатися більше подробиць про умови кредитування, зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті. Звернувшись в компанію CREDIT, ви можете оформити кредит в Сумах загальною сумою до 80% вартості від закладеної нерухомості.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Сумах

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.