Кредит готівкою в Тернополі

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит без довідки про доходи в Тернополі

Компанія CREDIT займається оформленням кредитів від приватної особи в місті Тернопіль та по всій Україні. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами з 2000 року та видаємо грошові позики від 5 до 50 тис. доларів під заставу нерухомості.

В якості застави можна використати практично будь-яке нерухоме майно. Воно повинне бути ліквідним та належати позичальнику.

 • Приватні будинки з ділянками та без них, частини приватних секторів.
 • Квартири, окремі кімнати (якщо вони оформлені на позичальника в БТІ).
 • Ділянки землі, наприклад, сади чи території під забудову.
 • Комерційна нерухомість. Часто склади, технічні приміщення чи квадратні метри у торгових центрах є найкращим варіантом застави для позичальників завдяки високій вартості.

Щоб підтвердити свою платоспроможність, не потрібно приводити у відділення поручителя чи надавати велику кількість різноманітних довідок. Ви можете отримати гроші на картку взагалі не виходячи із дому, подавши усі документи в електронному вигляді. Після оцінки заставленої нерухомості вас повідомлять про доступні умови кредитування, в тому числі про терміни погашення заборгованості, процентну ставку та суму.

У нас ви можете отримати кошти під розписку на вигідних умовах, а саме:

 • Максимальна сума – 80% від вартості вашої застави.
 • Щомісячна ставка – 2%.
 • Можливість погасити борг впродовж 0,5-5 років.
 • Мінімум документів та видача грошей в день заявки.

Тож якщо у вас раптово припинилися грошові надходження, а іншого джерела заробітку немає, зверніться до приватного кредитора, який може надати оперативну матеріальну підтримку.

Як знайти надійного приватного інвестора?

Не поспішайте звертатися до інвестора, якщо ви побачили оголошення «Зичу гроші під процент». Спочатку переконайтеся в добросовісності кредитора.

 1. Перевірте відгуки про фізичну особу, котра видає займи, інформацію в інтернеті.
 2. Дізнайтеся про умови кредитування, зокрема, чи не вимагає інвестор передоплату.
 3. Попросіть приклад договору чи розписки. Позичальник обов’язково має отримати документальне підтвердження того, що взяв позику під конкретний процент, з точними термінами.
 4. Запитайте про додаткові послуги – платні та безкоштовні. Зазвичай приватне кредитування передбачає економію на послугах нотаріуса та страховці, а також – оцінку нерухомості в подарунок.

Щоб дізнатися рішення про кредит від приватної особи в Тернополі, заповніть форму на сайті чи зателефонуйте нам.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Тернополі

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту
Наши менеджеры примут решение о выдаче кредита в течение 10 минут после отправки вашей заявки. После этого потребуется лишь оформить сделку и передать вам деньги.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.