Кредит готівкою в Умані

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит без довідки про доходи в Умані

Кредити в Умані під заставу нерухомості – послуга для людей, які потребують термінової матеріальної допомоги. Для оформлення позики у претендента на заставу повинна бути у власності ліквідна нерухомість, яку він готовий використовувати в якості застави.

  • Будинок або частина будинку.
  • Територія землі (крім сільгосппризначення).
  • Квартира, частина квартири.
  • Комерційне або технічне приміщення.
  • Квадратні метри в ТРЦ і інших громадських закладах.

Для отримання рішення кредитора потрібно пред’явити пакет документів. Якщо ви вирішили звернутися в банк, вам потрібно зібрати велику кількість довідок, в тому числі підтвердження доходів з роботи. У деяких випадках банк запитує інформацію про стаж, посаду, вимагає телефонні номери колег або роботодавця.

Часто навіть тим, хто отримує офіційний дохід, досить складно в короткі терміни підготувати всі необхідні папери, знайти надійного поручителя. Якщо гроші потрібні терміново, варто звернутися до приватного інвестора. Фізична особа, яка володіє певним капіталом, зацікавлена у видачі грошей під відсоток.

Приватне кредитування не передбачає значної кількості формальностей, обов’язкових для банків. Вам не доведеться залучати до процесу поручителя, оплачувати обов’язкову страховку або інші додаткові внески. Все, що знадобиться для укладення угоди, це нерухомість, оцінка якої визначає умови договору.

Як оформити кредит в Умані без довідки про доходи?

Одним з ключових і найбільш поширених перешкод на шляху до отримання великої суми грошей в банку є зіпсована кредитна історія.Те, що здається для вас дрібницею, наприклад, невелике прострочення по кредиту на побутову техніку, або кілька дрібних заборгованостей, які ви давно не можете погасити, для банку може бути вагомою причиною відмовити вам у послузі кредитування.

Небанківська фінансова організація CREDIT видає гроші готівкою і на карту без довідок про доходи, без перевірок кредитних історій та інших формальностей. Ви можете подати заявку і дізнатися рішення кредитора в режимі онлайн, що дуже зручно в теперішніх умовах.

Що ми пропонуємо?

  1. Ставка – від 2% на місяць.
  2. Терміни – від півроку до 5 років.
  3. Розмір позики – 5-50 тис. доларів.
  4. Сума кредиту становить до 80% від вартості застави.

Чим дорожча закладена нерухомість, тим більш вигідними для позичальника будуть перераховані вище умови. Щоб дізнатися конкретну інформацію по вашому кредиту, зв’яжіться з нами зручним способом і домовтеся з оцінювачем про дату і час виїзду на ваш об’єкт. Він виконає оцінку нерухомості абсолютно безкоштовно.

Ми видаємо кредити в Умані і по всій Україні з 2000 року. Зв’яжіться з нами по телефону або через сайт для отримання консультації.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Умані

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.