Кредит готівкою в Ужгороді

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит без довідки про доходи в Ужгороді

Кредити в Ужгороді видають банки та небанківські фінансові організації. Якщо велика сума грошей потрібна вам терміново та без довідки про доходи, краще звернутися до приватного інвестора.

Фізична особа, котра офіційно видає кредити, зацікавлена у видачі коштів під проценти. Тому для укладення угоди і отримання займу вам знадобиться лише застава і документи, що підтверджують ваше право власності на заставлений об’єкт. 

У деяких випадках забезпеченням по кредиту є автомобіль позичальника, однак найчастіше приватні кредитори вимагають використовувати в якості застави нерухомість. Це вигідно для обох сторін.

  • Для кредитора нерухомість є ідеальною гарантією того, що борг буде виплачений в обумовлений термін.
  • Для позичальника є можливість проживати в заставленій нерухомості, здавати її в оренду чи використовувати для бізнесу.

Таким чином, претендент на займ не залишається без житла, якщо має у власності лише свою квартиру чи будинок. Якщо ж він володіє декількома об’єктами, то отримує можливість обрати, що саме запропонувати кредитору. Протягом усього періоду погашення заборгованості він має право користуватися заставленими квадратними метрами, наприклад, займатися торгівлею чи будувати нове житло на території.

Як відбувається процес оформлення кредиту під заставу нерухомості?

На відміну від аналогічної послуги в банківській організації, видача кредитних коштів приватним інвестором відбувається просто і швидко. Перед зверененням до кредитора визначтеся, яке нерухоме майно ви можете використати як заставу. Памятайте, що чим дорожчим є житлове чи комерційне приміщення, територія землі, тим на більшу суму ви можете розраховувати.

Також заздалегідь підготуйте документи. Достатньо підтвердити свою особу та право власності на нерухомість. Вам знадобиться паспорт, ідентифікаційний код, технічна документація, прописка та підтвердження того, що об’єкт знаходиться у вашому володінні.

Після збору необхідного пакету документів, який є значно меншим порівняно із тим, що вимагають банки, укладення угоди відбувається в кілька простих етапів:

  1. Ви подаєте заявку на сайті чи телефонуєте нам.
  2. Протягом 10 хвилин дізнаєтеся рішення кредитора.
  3. Після схвалення заявки домовляєтеся з оцінювачем нерухомості про візит.
  4. Оцінювач визначає вартість об’єкту, на основі цієї інформації ми розраховуємо терміни кредитування, процентну ставку та суму кредиту.
  5. Якщо вас усе влаштовує, підписуємо договір.
  6. Ви отримуєте одразу всю суму готівкою чи на карту.

Враховуючи те, що більшість дій ви виконуєте онлайн, вам не потрібно витрачати на оформлення кредиту окремий день чи навіть кілька годин. Усі документи можуть бути відскановані та надіслані на електронну пошту компанії.

Небанківська фінансова організація CREDIT видає від 5 до 50 тис. доларів на будь-які цілі. Розмір займу може сягати 80% вартості застави. Щоб дізнатися більше про кредити в Ужгороді, зателефонуйте нам чи залиште заявку на сайті.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит в Ужгороді

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.