Відгуки

Олег
23 года

Очень рад, что знаю ваш сервис. Ни раз выручал. Даже друзьям своим рассказал о нем и они меня благодарили. Заходишь на сайт, отправляешь запрос, пять минут и дело в шляпе. Никаких справок – так и есть!

29.07.2020
Олег
21 рік

АААА! супер контора! Приїхали, оформили за 15 хвилин мої гроші були у руках! Дівчата ввічливі, все пояснюють, дали вайбер і телеграм, якщо будуть питання ще. Дуже зручно! Дякую, що ви є!

23.05.2020
Олена
27 років

Шукала, де оформити кредит, але всі банки відмовили. Сюди вже звернулася, не вірячи, що зможуть допомогти. Прийшла, просто заповнила кілька документів і все! Дякую, є на світі люди з великої літери!

05.04.2020
Володимир
41 рік

Доброго дня! Довго шукав надійну компанію для рефінансування, з нормальними відсотками по кредиту та умовами, що мене влаштують. Всі швидко гроші відсіяв одразу, бо мені потрібна трішки інша сума, та й відсотки там надвеликі. Вийшов на credit96 після 3-ї спроби оформити кредит у банку. Під’їхав, ознайомився з їх договором, швидко оформили угоду та я отримав гроші. Рекомендую.

17.11.2019
Андрій
44 роки

Що можу сказати – дякую, що ви є! Особливо зараз, коли немає підтримки ані від держави, ані від працедавців! Кинули з роботою, та й за кордон не виїхати, а гроші потрібні. Звернувся, отримав гроші – швидко і без проблем.

17.09.2019

Відгуки про кредит під заставу нерухомості