Кредит під заставу
нерухомості у Вінниці

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит під заставу нерухомості в Вінниці

Якщо ви хочете зробити довгоочікувану покупку або погасити безліч дрібних боргів за допомогою однієї позики, оформіть кредит під заставу нерухомості в Вінниці. Погана кредитна історія не завадить вам, якщо скористатися послугами приватного кредитора. В такому випадку у вас не стануть перевіряти наявність непогашених боргів, як і не будуть запитувати довідки про доходи з роботи.

Ми видаємо гроші готівкою в Вінниці без довідки про доходи. Оформляємо кредити як при особистій зустрічі, так і в режимі онлайн, що дуже зручно, якщо ви не хочете відвідувати будь-які установи і витрачати дорогоцінний час на формальності.

Щоб взяти гроші в борг у приватного кредитора, вам необхідно запропонувати в якості застави ліквідну нерухомість – житловий будинок або його частину, квартиру або кімнату, нежитлову будівлю або земельну ділянку, якщо його призначення не пов’язане з сільським господарством. При цьому власником може бути третя особа – при наявності його згоди.

Умови кредитування від компанії CREDIT:

 • Мінімальна щомісячна ставка становить всього 2%.
 • Доступна сума коливається в діапазоні від 5 до 50 тис. доларів і залежить від термінів, на які ви хочете оформити кредит, і вартості об’єкта, визначеної оцінювачем.
 • Віддати борг можна протягом максимум 5 років. Мінімальні терміни – 6 місяців.
 • Гроші можна отримати зручним для вас способом – готівкою або на картку.

Сума кредиту може досягати 80% вартості нерухомості. Протягом всього часу погашення кредиту ми дозволяємо позичальникам користуватися об’єктом, будь то приміщення або ділянка. За рахунок цього багато позичальників віддають борг достроково. Вони здають закладену квартиру в оренду або використовують будівлю в бізнес-цілях.

Як відбувається видача кредиту під заставу нерухомості?

Звернувшись в компанію CREDIT, ви можете отримати допомогу в отриманні кредиту під невеликі відсотки. Робота відбувається в кілька етапів:

 1. Консультація в телефонному режимі або в режимі онлайн.
 2. Виїзд для безкоштовної оцінки об’єкта. Послуга доступна в Києві та області.
 3. Після оцінки заставного майна та перевірки документів ми розраховуємо суму, терміни кредиту і відсотки.
 4. Обговорення організаційних моментів, під час якого стверджуємо дату і час укладання договору.
 5. Оформляємо операцію і видаємо потрібну суму під розписку.

На відміну від аналогічної процедури в банківській організації, процес оформлення позики у приватної особи не відніме багато часу. На схвалення заявки йде максимум 10 хвилин, незалежно від того, чи є у позичальника борги на даний момент. Ми не враховуємо кредитну історію, покладаючись на вашу відповідальність і основні документи:

 • Паспорт та ІПН.
 • Підтвердження права власності.
 • Довідку про прописку.
 • Технічні документи.

Щоб дізнатися більше про послугу і надіслати електронною поштою питання компанії CREDIT, зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним в розділі «Контакти». Ми з радістю проінформуємо вас з оформлення кредиту під заставу нерухомості в Вінниці і допоможемо розрахувати відсотки і терміни виходячи з бажаної суми позики.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит під заставу нерухомості в Вінниці

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.