Кредит під заставу
нерухомості у Запоріжжі

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит під заставу нерухомості в Запоріжжі

Кредит під заставу нерухомості в Запоріжжі – сучасне джерело фінансування, яке відрізняється швидкістю оформлення, мінімальною кількістю формальностей і вигодою для обох сторін угоди. Позичальник терміново отримує гроші, коли вони так потрібні, а інвестор заробляє на вигідне вкладення за рахунок щомісячної ставки.

Умови для потенційних позичальників в банках постійно посилюються. Вас можуть порахувати неблагонадійним клієнтом без видимих ​​причин і відмовити у видачі позики, не пояснивши, чому ви не пройшли верифікацію.

Звернувшись до приватного кредитору, ви можете отримати позику під розписку без довідки про доходи. Знадобиться тільки паспорт, ідентифікаційний код, технічна документація та підтвердження права власності. Якщо ви проживаєте в Запоріжжі, процедуру оформлення можна провести в режимі онлайн. Для цього потрібні електронні копії вищезазначених документів.

Приватні кредитори пред’являють до позичальників мінімум вимог. Навіть якщо ви офіційно безробітний, маючи ліквідне майно у своїй власності, ви можете отримати потрібну суму на покупки або для бізнесу.

З якою метою можна використовувати гроші?

Інвестор не стане уточнювати у вас цілі, в яких знадобилися гроші, будь то дрібні придбання або вкладення в бізнес-проект.

  • Ви маєте право інвестувати позичені гроші в рекламу і підвищити прибуток власної компанії, достроково віддавши всю суму.
  • Багато позичальників звертаються до інвесторів у зв’язку з бажанням підвищити рівень життя: зробити ремонт в будинку або купити нове житло.
  • Оплата навчання, покупка автомобіля, подорож – все це теж можна здійснити завдяки кредитуванню.
  • Погашення декількох кредитів в різних банках, що постійно змінюють свої умови, а також боргів, через які виник ризик зіпсувати свою репутацію і відносини з друзями.

Державні і приватні банки часто відмовляють у видачі великих сум самозайнятим, власникам бізнесу, бухгалтерам, сезонним працівникам. У разі звернення до приватного кредитору ймовірність схвалення висока, оскільки сфера діяльності і дані про офіційну заробітну плату не враховуються.

У чому вигоди нашої програми кредитування?

Компанія CREDIT допоможе вам взяти велику суму в борг у приватної особи. Ми гарантуємо оперативність обробки кожного запиту і пропонуємо вигідні для позичальників умови:

  • Наповнюваність кредиту досягає 80% вартості застави.
  • Оптимальна щомісячна ставка – від 2%.
  • Терміни погашення боргу – від 6 місяців до 5 років.
  • Безкоштовна оцінка нерухомості, консультації по телефону або в зручному для вас месенджері.

Не потрібна довідка про доходи.

Спрощена процедура оформлення позики означає, що ви дізнаєтеся рішення кредитора протягом 10 хвилин. Гроші надійдуть на рахунок в день оцінки майна та узгодження умов. Також ви можете забрати всю суму готівкою.

Щоб швидко задовольнити споживчі потреби незважаючи на матеріальні труднощі, немає необхідності просити про допомогу родичів або знайомих. Більш того, кредит під заставу нерухомості в Запоріжжі або в будь-якому іншому місті України не впливає на кредитну історію.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит під заставу нерухомості в Запоріжжі

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.