Кредит під заставу
нерухомості у Житомирі

Умови отримання
✅ Умови кредиту Під заставу нерухомості
✅ Сума кредиту від 5 000 до 50 000 💲
✅ Терміни кредитування від 6 місяців до 5 років
✅ Ставка за кредитом від 2% на місяць
Ставка від 2%
в місяць
Сума до 80%
від вартості
об'єкта
Мінімальний
пакет
документів
Без перевірок
кредитної історії
і довідок про доходи
Безкоштовна
оцінка об'єкта
нерухомості
Список
документів
Паспорт
Документи на право власності
Довідка про прописку
Тех. документація

Як отримати позику?

1
Заповнення заявки
Залишити заявку ви можете зручним для вас способом: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
2
Прорахунок
Надання документів на право власності менеджеру-консультанту, ми оцінюємо ваше заставне майно і оголошуємо суму - терміни - відсотки на які ви можете розраховувати
3
Узгодження
Узгодження дати та часу угоди
4
Отримання грошей
Оформлення угоди і отримання готівки на руки.
Нам довіряють
Кредит під заставу нерухомості в Житомирі

Кредит під заставу нерухомості в Житомирі – оптимальний спосіб отримання грошей на будь-які цілі. Доступність такої послуги не залежить від типу зайнятості, наявності офіційної заробітної плати або непогашених боргів на кредитних картах. Але на відміну від інших типів споживчих кредитів, саме така позика дозволяє швидко погасити борг, наприклад, здаючи квартиру або будинок в оренду.

Є кілька причин, за якими взяти гроші в позику у фізичної особи вигідніше і зручніше, ніж оформляти кредит в банку.

  • Перевірка документів, розрахунок термінів і відсотків, грошовий переказ – всі етапи взаємодії кредитора з позичальником можуть проходити онлайн.
  • Рішення кредитора можна дізнатися за 10 хвилин, що вкрай важливо, коли гроші потрібні терміново.
  • Отримати всю суму можна готівкою або на картку в день узгодження умов.
  • Не потрібні документи, що підтверджують доходи, а також поручителі. Про те, що ви берете гроші під розписку, ніхто не дізнається.

Ми пропонуємо адекватну ставку по кредиту – від 2%. Терміни кредитування залежать від побажань позичальника і від рішення оцінювача нерухомості. У вас є можливість погасити борг за 6 місяців, практично нічого не переплачуючи, або ж платити невеликими частинами протягом кількох років, аж до п’яти.

Вимоги до застави і документації

Компанія CREDIT оформляє позики розміром від 5 до 50 тис. доларів. Точна максимальна сума, яку ми можемо запропонувати позичальникові, залежить від вартості об’єкта. В якості застави можна використовувати приміщення і територію різного призначення.

  • Житлові будинки, квартири, кімнати, що знаходяться у вашій власності.
  • Магазини, спортивні зали, інші комерційні будівлі і окремі бутики в торгово-розважальних центрах.
  • Склади, цехи, об’єкти, інші промислові приміщення.
  • Землі для будівництва, садівництва та інших цілей, крім сільгосппризначення. Важливо, щоб ділянка була приватизована і мала кадастровий номер.

Якщо в банку від Позичальників вимагають численні довідки, наявність яких все одно не гарантує схвалення кредиту, то приватні інвестори запитують тільки паспорт, ІПН, прописку, технічну документацію та інформацію про право власності, яка в різних випадках має на увазі державний акт, договір купівлі / продажу або підтвердження права на спадщину.

Ще один шлях отримання великої суми в борг – звернення до друзів або родичів, в деяких випадках – до далеких знайомих. Варто зазначити, що цей спосіб загрожує конфліктами з близькими людьми або зіпсованою репутацією.

Нерухомість, яку позичальник пропонує в якості застави, повинна бути ліквідною. Ми оформляємо кредит на суму, що не перевищує 80% від ціни продажу заставленого об’єкта. Якщо ви володієте кількома приміщеннями або ділянками, ймовірність отримання великої суми підвищується.

Ми працюємо по всій Україні, надаємо безкоштовні консультації та розраховуємо вартість нерухомості. Якщо вам необхідно оформити кредит під заставу нерухомості в Житомирі і отримати велику суму без довідки про доходи, зв’яжіться з нашим фахівцем.

Ви можете оформити кредит в інших містах

Часті питання про кредит під заставу нерухомості в Житомирі

Скільки часу знадобиться для отримання кредиту?
Наші менеджери приймуть рішення про видачу кредиту протягом 10 хвилин після відправки вашої заявки. Після цього буде потрібно лише оформити угоду і передати вам гроші.
Для укладення угоди від вас знадобляться електронні копії деяких сторінок вашого паспорта, ІПН і документи, що підтверджують ваше право володіння власністю, яка закладається. Ніяких довідок про доходи, підтвердження мети, на які ви берете гроші в борг або кредитної історії від вас не буде потрібно.
Протягом усього періоду поки ваша нерухомість будь-якого виду знаходиться під заставою, ви можете в повній мірі користуватися нею так, ніби ніякої застави не існує. В квартирі або приватному будинку можете жити ви, ваші родичі або гості; земельну ділянку ви можете обробляти і збирати з неї урожай, зводити на ній будівлі; нежитлові приміщення під бізнес будуть продовжувати приносити вам дохід, з якого ви зможете погасити свій кредит.
Ви не обмежені в здійсненні операцій з вашим майном аж до його продажу.