Кредит юридичним особам під заставу нерухомості

Початківцям підприємцям складно отримати кредит на розвиток бізнесу з нуля, оскільки банки упереджено ставляться до потенційних позичальників, які не можуть надати довідку про доходи. Рядовому співробітнику приватної або державної організації набагато простіше оформити позику, ніж самозайнятому фахівцю або власнику малого або середнього бізнесу. Оптимальний варіант кредиту юридичним особам – під заставу нерухомості.

Нерухомість в даному випадку виступає гарантією платоспроможності претендента на велику суму грошей. 

Що може бути використано в якості застави?

  1. Квартира або окремі кімнати, оформлені в БТІ.
  2. Житловий будинок або його частина.
  3. Нежитлові приміщення, призначені для ведення бізнесу.
  4. Приватизована територія землі, крім ділянок сільгосппризначення.

Кожна фінансова організація пред’являє свій набір вимог до застави. Банківські кредитні програми відрізняються порівняно низькою процентною ставкою, але умови отримання кредиту на бізнес вкрай суворі, що зводить ймовірність схвалення запиту починаючого підприємця до мінімуму.

Однією з частих причин, за якими юридичні особи звертаються до кредиторам, є бажання підприємців покрити касові розриви в складний для фірми період і своєчасно видати заробітну плату співробітникам. Також часто додаткової матеріальної підтримки потребують підприємці, які тільки планують відкрити свій бізнес, але не мають на руках стартового капіталу.

Якщо ви хочете розширити штат, залучити кваліфікованих фахівців, запропонувавши їм високу заробітну плату, але на даний момент у вас немає сильної команди, яка може підвищити прибуток компанії, єдиний вихід – отримання кредиту. Чи можна взяти гроші в борг на створення або розвиток бізнесу – залежить від кредитної організації.

Багато банків відмовляють в оформленні позики окремим категоріям громадян, і підприємці входять в цей список. Під час розгляду заявки працівники банку можуть запитати таку інформацію як бізнес-план, податкові декларації, договору оренди і навіть уточнити ключові цифри – наприклад, оборот або чистий прибуток компанії за певний час. Якщо мова йде про мікрофінансові структури, то їх вимоги до клієнтів не настільки суворі, але при цьому суми, які вони видають, обмежуються кількома тисячами доларів, а то й гривень.

Що потрібно, щоб отримати кредит на розвиток бізнесу?

Для вирішення бізнес-завдань потрібні серйозні вкладення, і тільки приватний інвестор може допомогти власнику малого або середнього бізнесу, оформивши кредит під заставу нерухомого майна. Кредитор, який є фізичною особою, може одночасно допомагати розвиватися величезній кількості компаній, при цьому не уточнюючи нюанси діяльності та поточного матеріального становища кожної фірми.

Серед численних переваг приватного фінансування із забезпеченням по кредиту у вигляді нерухомості варто виділити основні.

  • Невелика процентна ставка, яка залежить від вартості застави.
  • Тривалі терміни кредитування, які також залежать від ціни нерухомості.
  • Видача грошей в день звернення до кредитора, що дуже важливо, якщо гроші потрібні терміново.
  • Оформлення в режимі онлайн, отримання грошей готівкою або на картку.
  • Відсутність необхідності зазначати мету кредитування, що має місце в разі звернення до банку.

У випадку з юридичними особами в якості майна може виступати нерухомість, яка знаходиться у власності компанії або третьої особи.

Банк при цьому обов’язково зверне увагу на сумарну вартість активів компанії, а також на заборгованості юрособи. Приватне кредитування не передбачає перевірки кредитної історії.Головне в даному випадку – наявність ліквідної нерухомості і документів, що підтверджують право власності на майно. При цьому власник підприємства має право здійснювати операції з закладеним приміщенням або ділянкою землі.

Що потрібно, щоб отримати більшу суму, аж до 50 тис. грн, на розвиток власної справи? Якщо ви є юрособою, можна сміливо звертатися в небанківську фінансову організацію.

Компанія повинна бути перевірена, бажано наявність відгуків і чітких гарантій, а сама угоди повинна бути закріплена договором або розпискою.

Не погоджуйтеся, якщо у вас просять передоплату або відмовляються описувати схему роботи.

Також важливим є досвід організації: якщо інвестор працює на ринку кредитування юросіб більше 10-ти років, ймовірність того, що ви зв’язалися з сумлінним кредитором, підвищується.

Ви можете використовувати в якості застави відокремлене майно, яке належить фірмі, при цьому протягом усього періоду погашення заборгованості експлуатувати його, продовжувати використовувати в бізнес-цілях.

Корпоративне кредитування – відмінний і часом єдиний вихід зі складної матеріальної ситуації на підприємстві. За рахунок отримання великої суми на деякий час реально поповнити оборотний капітал, створити сайт і залучити нових клієнтів, навіть вийти на нові ринки. Щоб отримати гроші на створення та розкрутку зареєстрованої організації, фірми будь-якого напрямку діяльності, зверніться до нас. Компанія Credit96 видає кредити юридичним особам під заставу нерухомості з 2000 року.